przepustowość co to jest
Przepustowość definicja. Jak działa przesłana poprzez jakieś medium (zazwyczaj kabel) w ciągu.
Znaczenie przepustowość definicja.

Czy przydatne?

Definicja Przepustowość

Co to znaczy PRZEPUSTOWOŚĆ: Porcja danych, która może być przesłana poprzez jakieś medium (zazwyczaj kabel) w ciągu jednej sekundy; jednostką przepustowości jest bps (liczba przesłanych bitów w ciągu sekundy).

Czym jest przepustowość znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Podkatalog:
Definicja Katalog istniejący wewnątrz innego katalogu przepustowość.
Co znaczy Pentium III:
Definicja procesora CISC szóstej generacji wprowadzony na rynek w 1999 r. poprzez firmę Intel jako następca procesora Pentium II. Zawiera 9 mln tranzystorów, 32 kB pamięci L1 i 512 kB pamięci L2. Procesory przepustowość.
Co znaczy Plik Graficzny:
Definicja obraz stworzony w programie graficznym. Pliki graficzne mają różne rozszerzenia określające ich właściwości (raczej paletę kolorów i wykorzystaną kompresję). Na przykład plik graficzny o przepustowość.
Co znaczy Port I/O:
Definicja komputera, poprzez który urządzenia I/O wymieniają dane z procesorem. Wskaźnik I/O ustawia się na przykład dla niektórych kart muzycznych i COM-ów. Zwany jest również adresem I/O. Z angielskiego przepustowość.
Co znaczy Pełna Wersja:
Definicja funkcjonalna wersja komercyjnego programu, pozbawiona żadnych ograniczeń, takich jak skrócony czas działania czy brak niektórych funkcji. Definicja pełna wersja stosowane jest również nieprawidłowo przepustowość.
  • Dodano:
  • Autor: