przetaktowywanie co to jest
Przetaktowywanie definicja. Jak działa układu elektronicznego, polegająca na zwiększaniu.
Znaczenie przetaktowywanie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Przetaktowywanie

Co to znaczy PRZETAKTOWYWANIE: Jedna z metod podkręcania układu elektronicznego, polegająca na zwiększaniu częstotliwości taktowania procesora albo pamięci RAM ponad wartość nominalną. W ten sposób można na przykład wybrane modele procesora Athlon XP 1700+ przetaktować na Athlon XP 2200+, zyskując w ten sposób bez nakładów finansowych większą wydajność procesora. Przetaktowywanie najczęściej wiąże się również z koniecznością podniesienia napięcia, jakie dociera do układu elektronicznego. Z angielskiego: overclocking.

Czym jest przetaktowywanie znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy pc433:
Definicja Pamięć typu DDR-SDRAM, pracująca z FSB 417 MHz i z max. szybkością transferu danych 3500 MB/s. Nazywana również PC3500 przetaktowywanie.
Co znaczy pc100:
Definicja określający szybkość magistrali danych komputera. Potocznie używa się go jednak do opisywania maksymalnej prędkości, z jaką są w stanie pracować moduły pamięci SDRAM. Pamięć PC100 pracuje z FSB 100 przetaktowywanie.
Co znaczy Pentium M:
Definicja Nazwa wersji procesorów z rodz. Pentium przeznaczonych do notebooków. M to skrót od z angielskiego: mobile - przenośny przetaktowywanie.
Co znaczy Pamięć l1:
Definicja Zobacz L1 przetaktowywanie.
Co znaczy PCMCIA:
Definicja która od 1989 r. promuje standard niewielkich kart rozszerzeń, raczej do komputerów przenośnych. Z angielskiego: Personal Computer Memory Card International Association - międzynarodowe przetaktowywanie.
  • Dodano:
  • Autor: