pulpit co to jest
Pulpit definicja. Jak działa graficznie przedstawianej hierarchii folderów. Jest nadrzędny wobec.
Znaczenie pulpit definicja.

Czy przydatne?

Definicja Pulpit

Co to znaczy PULPIT: Najwyższy przedmiot w graficznie przedstawianej hierarchii folderów. Jest nadrzędny wobec wszystkich zainstalowanych w systemie napędów. Ustawienie pulpitu na szczycie hierarchii jest zabiegiem sztucznym i służy wygodzie (pulpit jest najczęściej odwiedzanym folderem). W rzeczywistości pulpit jest tylko jednym z podkatalogów katalogu, gdzie zainstalowano Windows. Pulpit, podobnie jak biurko (pulpit to tłumaczenie angielskiego słowa desktop oznaczającego blat biurka), może gromadzić najróżniejsze ikony dokumentów, plików i folderów. Na nim także znajdują się podstawowe ikony wykorzystywane do pracy, takie jak: Mój komputer czy Kosz. Por. root.

Czym jest pulpit znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Page Up:
Definicja Klawisze o działaniu odwrotnym niż Page Down. Z angielskiego: strona w górę pulpit.
Co znaczy POST:
Definicja przeprowadzanych poprzez komputer na jego głównych komponentach. Do POST należy zazwyczaj test pamięci RAM, test podłączonych dysków twardych i napędów dyskietek, a również klawiatury i myszy. Gdy pulpit.
Co znaczy Pre-Paid:
Definicja Zobacz karta pre-paid pulpit.
Co znaczy Power:
Definicja Przycisk na obudowie komputera. Power umożliwia jego włączenie i wyłączenie pulpit.
Co znaczy Pirat:
Definicja nielegalnie używa oprogramowania albo je rozprowadza. Piratem jest użytkownik kopii oprogramowania zainstalowanego na wielu różnych komputerach, użytkownik udostępniający innym osobom kopie swoich pulpit.
  • Dodano:
  • Autor: