ramki co to jest
Ramki definicja. Jak działa dzielenia stron WWW na niezależne części. Ramki podnoszą atrakcyjność.
Znaczenie ramki definicja.

Czy przydatne?

Definicja Ramki

Co to znaczy RAMKI: 1. Standard wykorzystywany do dzielenia stron WWW na niezależne części. Ramki podnoszą atrakcyjność witryn internetowych, ułatwiając poruszanie się po nich i wyszukiwanie informacji. 2. Poszczególne obrazy wyświetlane poprzez kartę graficzną. Przy testach szybkości kart graficznych (najczęściej w grach) mówi się o ich umiejętności do wyświetlania określonej liczby ramek (w tym wypadku chodzi o klatki) na sekundę. Por. FPS.

Czym jest ramki znaczenie w Definicje komputer R .

Co znaczy Rekord:
Definicja informacji w bazie danych dotyczących jednego tematu. I tak w bazie danych adresów rekordem są dane o człowieku, takie jak imię, nazwisko, telefon, data urodzenia i tak dalej Wiadomości o następnej ramki.
Co znaczy RAID:
Definicja danych na dyskach twardych mający za zadanie przyspieszenie i poprawę bezpieczeństwa operacji dyskowych. RAID może być realizowany dzięki specjalnego sprzętu - kontrolera dysków z funkcją RAID - albo ramki.
Co znaczy Rezydentny Program:
Definicja Zobacz program rezydentny ramki.
Co znaczy Rozdzielczość Obrazu:
Definicja na monitorze złożona jest z poziomych linii, a każda linia - z punktów zwanych pikselami. To co widać na ekranie, jest więc równomierną siatką pikseli - tak małych, iż zlewają się w pozornie ciągłe ramki.
Co znaczy RDRAM:
Definicja szybkiej pamięci RAM wykorzystywanej poprzez procesory Pentium 4. Częstotliwość taktowania pamięci RDRAM może sięgać nawet 1200 MHz. Pamięci te osadza się na modułach typu RIMM. Z angielskiego ramki.
  • Dodano:
  • Autor: