reguła co to jest
Reguła definicja. Jak działa danych, które mogą być wprowadzane w polu bazy danych. Na przykład w.
Znaczenie reguła definicja.

Czy przydatne?

Definicja Reguła

Co to znaczy REGUŁA: 1. Zasada określająca typ danych, które mogą być wprowadzane w polu bazy danych. Na przykład w sytuacji pól zawierających numer telefonu reguła powinna określać format zapisu numeru telefonu (jako jeden ciąg znaków albo ciąg znaków przedzielonych znakami specjalnymi) i uniemożliwiać wpisanie w danym polu liter. 2. Zobacz filtr (def. 3).

Czym jest reguła znaczenie w Definicje komputer R .

Co znaczy RAW:
Definicja formatów buforowania danych (zobacz spooling) w Windows. W przeciwieństwie od formatu EMF, RAW wysyła do drukarki polecenia w języku PostScript. RAW jest wolniejszy od EMF (wydruk powstaje później reguła.
Co znaczy Rozpoznawanie Urządzenia:
Definicja to mechanizmy operacyjne zgodne ze standardem Plug and Play. Jeśli do komputera wkładany jest nowy sprzęt, na przykład karta muzyczna typu Plug and Play, to zostaje ona automatycznie wykryta reguła.
Co znaczy Rzeczywistość Wirtualna:
Definicja symulowanie rzeczywistych sytuacji (wrażeń) dzięki komputera albo innych urządzeń będących dziełem człowieka. Z początku rzeczywistość wirtualna (polski odpowiednik angielskiego określenia Virtual reguła.
Co znaczy RGB:
Definicja reprezentowania barw wyświetlanych na ekranie monitora. Te trzy podstawowe barwy łączone w różnych proporcjach dać mogą z powodu dowolną barwę widzialnego spektrum. Poziom nasycenia każdego z trzech reguła.
Co znaczy Rdzeń Procesora:
Definicja Zobacz jądro reguła.
  • Dodano:
  • Autor: