robak co to jest
ROBAK definicja. Jak działa który potrafi samodzielnie rozsyłać własne kopie do innych komputerów.
Znaczenie robak definicja.

Czy przydatne?

Definicja ROBAK

Co to znaczy ROBAK: Rodzaj wirusa komputerowego, który potrafi samodzielnie rozsyłać własne kopie do innych komputerów przez połączenie sieciowe (robak do rozprzestrzeniania się nie potrzebuje nosiciela w formie zarażonego programu). Do rozmnażania robaki wykorzystują najczęściej programy pocztowe, kanały IRC, a również programy typu mesendżer. Rzadkie robaki, które po rozmnożeniu się w nowym komputerze dokonują samozniszczenia, nazywane są królikami.

Czym jest robak znaczenie w Definicje komputer R .

Co znaczy RISC:
Definicja procesora, wg której wytwarzane są najnowocześniejsze i w najwyższym stopniu wydajne procesory, takie jak Alpha czy PowerPC. Z angielskiego: Reduced Instruction Set Computing - obliczenia ze robak co to jest.
Co znaczy RAW:
Definicja formatów buforowania danych (zobacz spooling) w Windows. W przeciwieństwie od formatu EMF, RAW wysyła do drukarki polecenia w języku PostScript. RAW jest wolniejszy od EMF (wydruk powstaje później robak definicja.
Co znaczy Router:
Definicja Zobacz ruter robak co znaczy.
Co znaczy Rendering:
Definicja komputerowego tworzenia obrazów 3D, który bazuje na modelach geometrycznych. Komputer kalkuluje położenie źródła światła względem danego obiektu i oblicza, jak wpłynie to na odblask, cień i zmiany robak słownik.
  • Dodano:
  • Autor: