robak co to jest
ROBAK definicja. Jak działa który potrafi samodzielnie rozsyłać własne kopie do innych komputerów.
Znaczenie robak definicja.

Czy przydatne?

Definicja ROBAK

Co to znaczy ROBAK: Rodzaj wirusa komputerowego, który potrafi samodzielnie rozsyłać własne kopie do innych komputerów przez połączenie sieciowe (robak do rozprzestrzeniania się nie potrzebuje nosiciela w formie zarażonego programu). Do rozmnażania robaki wykorzystują najczęściej programy pocztowe, kanały IRC, a również programy typu mesendżer. Rzadkie robaki, które po rozmnożeniu się w nowym komputerze dokonują samozniszczenia, nazywane są królikami.

Czym jest robak znaczenie w Definicje komputer R .

Co znaczy RDRAM:
Porównanie szybkiej pamięci RAM wykorzystywanej poprzez procesory Pentium 4. Częstotliwość taktowania pamięci RDRAM może sięgać nawet 1200 MHz. Pamięci te osadza się na modułach typu RIMM. Z angielskiego robak co znaczy.
Krzyżówka Rozszerzona Partycja:
Dlaczego zajmującej cały popularny region dysku twardego, który pozostał po utworzeniu podstawowej partycji. W obrębie partycji rozszerzonej można tworzyć dyski logiczne, każdy z swoją literą dysku robak krzyżówka.
Co to jest Rastrowy:
Jak lepiej Zobacz grafika rastrowa robak co to jest.
Słownik Reset:
Kiedy usuwania z procesora i pamięci RAM komputera wszystkich danych w nich zawartych. Reset polega na podaniu odpowiedniego sygnału do procesora, który przeprowadza wyzerowanie wszystkich informacji. Po robak słownik.
  • Dodano:
  • Autor: