dostępu ścieżka co to jest
Ścieżka Dostępu definicja. Jak działa dysku twardym (a konkretnie, na jakiej literze napędu) i.
Znaczenie dostępu ścieżka definicja.

Czy przydatne?

Definicja Ścieżka Dostępu

Co to znaczy ŚCIEŻKA DOSTĘPU: Zapis informujący, na którym dysku twardym (a konkretnie, na jakiej literze napędu) i gdzie katalogu i podkatalogu znajduje się dany plik. Poszczególne nazwy katalogów są rozdzielane backslashem. W systemie operacyjnym UNIX i w adresach internetowych rolę znaku rozdzielającego (backslasha) spełnia symbol / (Slash).

Czym jest ścieżka dostępu znaczenie w Definicje komputer S .

Co znaczy Strategia:
Definicja Zobacz gra strategiczna ścieżka dostępu.
Co znaczy SmartMedia:
Definicja wprowadzony na rynek w 1996 r. Moduły te wyglądają jak miniaturowa dyskietka. Karta SmartMedia ma wymiary 45x37x0,76 milimetra, zasilana jest napięciem 3,3 i 5 woltów, wyposażona jest w 22 styki ścieżka dostępu.
Co znaczy Stopień Kompresji:
Definicja pliku przed kompresją do jego wielkości po kompresji. Wartość tę podajemy w procentach. Na przykład jeśli stopień kompresji wynosi 40 proc., a plik pierwotny miał 200 kB, po kompresji będzie zajmował ścieżka dostępu.
Co znaczy sensaura3d:
Definicja generowania dźwięku przestrzennego przedsiębiorstwa Sensaura wykorzystujący cztery głośniki do tworzenia efektów pozycjonowania dźwięku. Technologia ta kładzie między innymi nacisk na wierne ścieżka dostępu.
Co znaczy System:
Definicja 1. Zobacz mechanizm operacyjny. 2. Zobacz mechanizm plików ścieżka dostępu.
  • Dodano:
  • Autor: