news serwer co to jest
Serwer News definicja. Jak działa internetu, z uruchomionym oprogramowaniem zarządzającym.
Znaczenie news serwer definicja.

Czy przydatne?

Definicja Serwer News

Co to znaczy SERWER NEWS: Serwer podłączony na stałe do internetu, z uruchomionym oprogramowaniem zarządzającym nadchodzącymi wiadomościami do grup dyskusyjnych, a również ich przechowywaniem, odpowiednim udostępnianiem zainteresowanym i kasowaniem, gdy upłynie ich termin ważności. Por. NNTP, Usenet, klient-serwer.

Czym jest serwer news znaczenie w Definicje komputer S .

Co znaczy Secure HyperText Transfer Protocol:
Definicja Zobacz HTTPS serwer news.
Co znaczy Slot-In:
Definicja służącego do umieszczania płyt między innymi w napędach CD-ROM i napędach DVD-ROM. Typowym rozwiązaniem jest wysuwana tacka, na której kładzie się płytę - jednak napędy slot-in mają zamiast niej serwer news.
Co znaczy Spyware:
Definicja które umożliwia pobieranie informacji o użytkowniku bez jego wiedzy. W internecie spyware najczęściej przyjmuje postać programu przesłanego na dysk twardy danej osoby. Pobiera on wiadomości i serwer news.
Co znaczy Slot 2:
Definicja Rozbudowana wersja gniazda Slot 1 wyposażona w złącze 330-pinowe. Pasuje do niego na przykład procesor Xeon w wersji Pentium II i Pentium III serwer news.
Co znaczy Strzelanina 3d:
Definicja zręcznościowej gry FPP. W strzelaninach 3D gracz patrzy na świat oczami bohatera, który nie jest widoczny na ekranie (z wyjątkiem rąk, gdzie ściska najrozmaitsze, najczęściej śmiercionośne narzędzia serwer news.
  • Dodano:
  • Autor: