rozległa sieć co to jest
Sieć Rozległa definicja. Jak działa Zobacz WAN. Słownik Rozległa Sieć co to znaczy.
Znaczenie rozległa sieć definicja.

Czy przydatne?

Definicja Sieć Rozległa

Co to znaczy SIEĆ ROZLEGŁA: Zobacz WAN.

Czym jest sieć rozległa znaczenie w Definicje komputer S .

Co znaczy Sterownik:
Definicja kontrolujący pracę przyłączonego do komputera urządzenia. Mechanizmy operacyjne Windows i Linux zawierają sporo sterowników do popularnych typów urządzeń, dzięki czemu łatwiejsze jest rozpoznanie sieć rozległa.
Co znaczy Śledź:
Definicja znajdująca się na kartach rozszerzeń ułatwiająca ich zamontowanie w komputerze. Jest przytwierdzana do obudowy dzięki śruby. Na śledziu znajdują się wyprowadzenia gniazd, na przykład w sytuacji karty sieć rozległa.
Co znaczy Światłowód:
Definicja włókna szklanego (albo plastiku o bardzo dobrych właściwościach optycznych) używany do przesyłania danych w formie impulsów świetlnych. światłowody są lepsze od szablonowych, opartych na metalowych sieć rozległa.
Co znaczy Sekwencer:
Definicja Program bądź urządzenie MIDI, gdzie zapisywany jest przebieg utworu muzycznego. Sekwencer informuje zewnętrzne urządzenia (syntezator czy moduł brzmieniowy) o tym, kiedy i jakie dźwięki mają brzmieć sieć rozległa.
Co znaczy Stałopozycyjny:
Definicja Sposób przedstawienia liczby w komputerze, gdzie liczba cyfr przed i po przecinku ustalona jest na stałe. Por. zmiennopozycyjny sieć rozległa.
  • Dodano:
  • Autor: