slot co to jest
Slot-In definicja. Jak działa umieszczania płyt między innymi w napędach CD-ROM i napędach DVD-ROM.
Znaczenie slot definicja.

Czy przydatne?

Definicja Slot-In

Co to znaczy SLOT-IN: Typ systemu służącego do umieszczania płyt między innymi w napędach CD-ROM i napędach DVD-ROM. Typowym rozwiązaniem jest wysuwana tacka, na której kładzie się płytę - jednak napędy slot-in mają zamiast niej szczelinę, w którą wsuwa się płytę.

Czym jest slot-in znaczenie w Definicje komputer S .

Co znaczy Serwer DNS:
Definicja Serwer, który rozwiązuje nazwy swoim klientom. Por. DNS, klient-serwer slot-in.
Co znaczy SMART:
Definicja autodiagnostyki zaimplementowana w dyskach twardych. Dysk wykorzystujący technologię SMART cały czas kontroluje parametry swojej pracy, dlatego jest w stanie wykryć wszelakie nieprawidłowości w slot-in.
Co znaczy Streamer:
Definicja wykorzystujący taśmę magnetyczną jako nośnik danych. Dzięki wykorzystaniu cyfrowej sposoby zapisu (a również kompresji) na jednej kasetce do streamera można zmieścić nawet kilkadziesiąt gigabajtów slot-in.
Co znaczy Socket 7:
Definicja Socket, dzięki którego instaluje się (poprzez wciśnięcie) na płycie głównej procesory piątej generacji (na przykład Pentium i K6). Socket 7 ma 321 otworów na piny procesora i wymiary 50x50 mm slot-in.
Co znaczy Śledź:
Definicja znajdująca się na kartach rozszerzeń ułatwiająca ich zamontowanie w komputerze. Jest przytwierdzana do obudowy dzięki śruby. Na śledziu znajdują się wyprowadzenia gniazd, na przykład w sytuacji karty slot-in.
  • Dodano:
  • Autor: