tabulator co to jest
Tabulator definicja. Jak działa przesuwania linii i kolumn tekstu na ekranie. Wprawdzie sukces.
Znaczenie tabulator definicja.

Czy przydatne?

Definicja Tabulator

Co to znaczy TABULATOR: Symbol wykorzystywany do przesuwania linii i kolumn tekstu na ekranie. Wprawdzie sukces wizualny jest taki sam jak wstawienie kilku spacji, lecz dla komputera tabulator precyzyjnie określa miejsce, gdzie ma znaleźć się tekst. Dzięki tabulatorom można elegancko i co ważniejsze szybko wyrównać tekst, zrobić wcięcia czy także przesunąć słowa do prawego marginesu. Tabulatory wstawia się, naciskając klawisz Tab.

Czym jest tabulator znaczenie w Definicje komputer T .

Co znaczy Taśma Magnetyczna:
Definicja magnetycznego nośnika danych. Dostęp do informacji zapisanych na taśmie magnetycznej dzieje się sekwencyjnie - w odróżnieniu do wszelkiego rodzaju dysków i dyskietek, gdzie mamy do czynienia z tabulator.
Co znaczy Temat Windows:
Definicja kursorów, dźwięków systemowych, zestawów kolorystycznych do okien i menu w Windows i wygaszaczy ekranu, które zmieniają wygląd mechanizmu. Tematy w Windows XP można zmienić w oknie Właściwości ekranu tabulator.
Co znaczy Tablica Znaków:
Definicja Zbiór znaków, z których każdy reprezentowany (i dlatego rozpoznawany) jest w komputerze poprzez konkretną liczbę. Por. ANSI (def. 2), ASCII, ISO 8859-1, ISO 8859-2, Unicode tabulator.
Co znaczy TSR:
Definicja Zobacz program rezydentny tabulator.
Co znaczy Thumbnail:
Definicja Zobacz miniatura tabulator.
  • Dodano:
  • Autor: