zgodności tryb co to jest
ZGODNOŚCI TRYB definicja. Jak działa zgodny z jego starszymi wersjami. Dlatego 32-bitowy mechanizm.
Znaczenie zgodności tryb definicja.

Czy przydatne?

Definicja TRYB ZGODNOŚCI

Co to znaczy TRYB ZGODNOŚCI: Tryb pracy oprogramowania zgodny z jego starszymi wersjami. Dlatego 32-bitowy mechanizm operacyjny może uruchomić program napisany dla 16-bitowego mechanizmu operacyjnego. W Windows XP z kolei jest sposobność uruchamiania programów przeznaczonych dla Windows 9x. Tryb zgodności umożliwia korzystanie ze starszego niż posiadany mechanizm operacyjny oprogramowania.

Czym jest tryb zgodności znaczenie w Definicje komputer T .

Co znaczy Thorton:
Definicja procesora Athlon XP. Oparta jest na tym samym rdzeniu, co procesory Barton, ma jednak dwa razy mniej pamięci cache - 256 kB, i pracuje z magistralą FSB 266 MHz. Pierwszym modelem Thortona, który tryb zgodności co to jest.
Co znaczy TWAIN:
Definicja umożliwiająca bezpośrednią komunikację między programem graficznym a skanerem. Dzięki niej możliwe jest skanowanie dokumentów wprost do programów graficznych, o ile tylko sterownik skanera i dany tryb zgodności definicja.
Co znaczy Transform & Lighting:
Definicja przetwarzania położenia, kształtu i oświetlenia elementów, z których złożona jest obraz w grafice trójwymiarowej. Zazwyczaj wykonywane są poprzez procesor komputera. Wybrane karty graficzne mają tryb zgodności co znaczy.
Co znaczy Tryb Pełnoekranowy:
Definicja Tryb pracy programów w GUI, gdy zajmują one całą powierzchnię ekranu tryb zgodności słownik.
  • Dodano:
  • Autor: