odczytu tylko co to jest
Tylko Do Odczytu definicja. Jak działa Pliki tego typu nie mogą być modyfikowane, ale jedynie.
Znaczenie odczytu tylko definicja.

Czy przydatne?

Definicja Tylko Do Odczytu

Co to znaczy TYLKO DO ODCZYTU: Jeden z atrybutów pliku. Pliki tego typu nie mogą być modyfikowane, ale jedynie oglądane (otwierane). Ma to na celu zabezpieczenie informacji przed przypadkowym zmodyfikowaniem, a równocześnie umożliwia jej podgląd. Przy próbie zmiany zawartości pliku tylko do odczytu pojawia się stosowny komunikat.

Czym jest tylko do odczytu znaczenie w Definicje komputer T .

Co znaczy Trojan:
Definicja Zobacz koń trojański tylko do odczytu.
Co znaczy Taktowania Prędkość:
Definicja Zobacz częstotliwość taktowania tylko do odczytu.
Co znaczy Tylda:
Definicja się w lewym górnym rogu głównej klawiatury komputera, poniżej klawisza Escape i powyżej Tab. Służy on do wprowadzania znaku tyldy ~, który jest regularnie służący w adresach internetowych. By tylda tylko do odczytu.
Co znaczy TrueType:
Definicja czcionek wektorowych opracowana poprzez przedsiębiorstwa Apple i Microsoft w latach 1991-1992. Dzięki niej czcionki widoczne na ekranie można łatwo skalować (zmieniać ich wymiary), a wydrukowane tylko do odczytu.
Co znaczy TIFF:
Definicja plików graficznych. TIFF jest rodzajem bitmapy wykorzystującym różne sposoby kompresji (istnieje także sposobność zapisu bez kompresji). TIFF zapisuje 24-bitowy kolor. Format ten został stworzony tylko do odczytu.
  • Dodano:
  • Autor: