dosowa wersja co to jest
Wersja Dosowa definicja. Jak działa przeznaczony do pracy w systemie operacyjnym MS-DOS. Zazwyczaj.
Znaczenie dosowa wersja definicja.

Czy przydatne?

Definicja Wersja Dosowa

Co to znaczy WERSJA DOSOWA: Program komputerowy przeznaczony do pracy w systemie operacyjnym MS-DOS. Zazwyczaj aplikacje takie można również uruchomić w Windows, korzystając z trybu MS-DOS. Wersje dosowe programów pracują najczęściej w trybie tekstowym.

Czym jest wersja dosowa znaczenie w Definicje komputer W .

Co znaczy Wyjście Telewizyjne:
Definicja graficznej umożliwiające przyłączenie telewizora do komputera i wyświetlanie na nim obrazu jak na monitorze. Spotykane są trzy typy wyjścia telewizyjnego - kompozytowe, S-film i uniwersalne, do wersja dosowa.
Co znaczy Windows XP:
Definicja operacyjny Microsoftu złączający linie mechanizmów przeznaczonych dla użytkowników biznesowych (Windows NT i Windows 2000) z linią mechanizmów zorientowanych na użytkowników domowych (Windows 9x wersja dosowa.
Co znaczy Windows 9x:
Definicja Zbiorcze ustalenie mechanizmów operacyjnych Windows 95, Windows 95 OSR, Windows 98, Windows 98 SE i Windows Millennium wersja dosowa.
Co znaczy Wielozadaniowość Z Wywłaszczaniem:
Definicja mechanizmu operacyjnego. W trybie wielozadaniowości z wywłaszczaniem mechanizm decyduje, jak długo aplikacja korzysta z procesora i gdy ten czas upływa, przekazuje kontrolę nad nim kolejnej aplikacji wersja dosowa.
Co znaczy Wejście Liniowe:
Definicja Zobacz line in wersja dosowa.
  • Dodano:
  • Autor: