werteks co to jest
Werteks definicja. Jak działa trójkątów składają się wszystkie renderowane obiekty w grafice.
Znaczenie werteks definicja.

Czy przydatne?

Definicja Werteks

Co to znaczy WERTEKS: Wierzchołek trójkąta. Z trójkątów składają się wszystkie renderowane obiekty w grafice trójwymiarowej. Z matematycznego punktu widzenia każdy przedmiot można opisać, podając współrzędne werteksów. Dodatkowo każdemu werteksowi przypisana jest wiadomość o kolorze i przezroczystości, koordynaty tekstur i parametry wektora prostopadłego do powierzchni, do której należy werteks. Z angielskiego: vertex. Por. VertexShader.

Czym jest werteks znaczenie w Definicje komputer W .

Co znaczy Windows 3.11:
Definicja Unowocześniona wersja Windows 3.1 przystosowana do pracy w sieci komputerowej. Zwana także Windows for Workgroups - Windows dla grup roboczych werteks.
Co znaczy Wide Area Network:
Definicja Zobacz WAN werteks.
Co znaczy Wątek:
Definicja część aplikacji, która może zostać spowodowana niezależnie od innych części. Należące do tego samego procesu wątki dzielą wspólny adres pamięci. Por. wielowątkowość. 2. Na liście dyskusyjnej albo werteks.
Co znaczy Wieloprocesorowy Komputer:
Definicja którego płycie głównej zamontowany jest więcej niż jeden procesor. Komputery wieloprocesorowe wymagają szczególnych płyt głównych, na których znajduje się odpowiednia liczba gniazd do ich montażu. Z werteks.
Co znaczy WAN:
Definicja komputerowej, która jest zlokalizowana na sporym obszarze geograficznym - państw czy kontynentów. WAN łączy ze sobą sieci LAN, wykorzystując w tym celu linie telefoniczne, łącza dzierżawione werteks.
  • Dodano:
  • Autor: