zasoby co to jest
Zasoby definicja. Jak działa do komputera, które może być wykorzystane poprzez program (użytkownika.
Znaczenie zasoby definicja.

Czy przydatne?

Definicja Zasoby

Co to znaczy ZASOBY: Każde urządzenie podłączone do komputera, które może być wykorzystane poprzez program (użytkownika). Zasobem jest więc dysk twardy, na którym można zapisywać i przechowywać pliki, drukarka umożliwiająca drukowanie, pamięć RAM, gdzie uruchamiane są programy i tak dalej Por. zasoby lokalne, zasoby sieciowe, zasoby systemowe.

Czym jest zasoby znaczenie w Definicje komputer Z .

Co znaczy Złącze RGB:
Definicja stosowane złącze używane do łączenia profesjonalnych monitorów CRT z kartą graficzną. Wymaga specjalnego kabla, który od strony karty graficznej ma złącze D-Sub, od strony monitora zaś pięć wtyczek zasoby.
Co znaczy Zabezpieczenie Przed Zapisem:
Definicja możliwości wprowadzania zmian na nośniku danych. Najczęściej spotykanym zabezpieczeniem jest blokada znajdująca się na dyskietce magnetycznej, która uniemożliwia skasowanie żadnych informacji. Pliki zasoby.
Co znaczy Zimny Reset:
Definicja uruchomienie komputera po wcześniejszym wyłączeniu go wyłącznikiem Power. Nazwa wzięła się stąd, iż komputer jest wyłączany z prądu, czyli robi się zimny - stygnie. Por. twardy reset, miękki reset zasoby.
Co znaczy Zrzut Ekranowy:
Definicja zawartości wyświetlanej na ekranie do schowka albo bezpośrednio do programu graficznego (również plik graficzny będący rezultatem tej operacji). Zrzut ekranowy można w Windows wykonać, wciskając zasoby.
Co znaczy Zręcznościówka:
Definicja Zobacz gra zręcznościowa zasoby.
  • Dodano:
  • Autor: