video złącze co to jest
Złącze S-Video definicja. Jak działa przesyłany jest sygnał wideo. Zapewnia lepszą jakość obrazu.
Znaczenie video złącze definicja.

Czy przydatne?

Definicja Złącze S-Video

Co to znaczy ZŁĄCZE S-VIDEO: Rodzaj złącza, którym przesyłany jest sygnał wideo. Zapewnia lepszą jakość obrazu niż w razie złącza kompozytowego, bo osobno jest przesyłany sygnał opisujący chrominancję, a więc kolor (oznaczane literą C) i luminancję, a więc jasność (oznaczaną literą Y). Z tego powodu złącze to czasem nazywane jest także złączem Y/C. Tego typu złącze znajduje się zwykle w lepszej jakości sprzęcie audio-wideo. Złącze S-film przypomina nieco z wyglądu port PS/2. Z angielskiego: extra --film.

Czym jest złącze S-video znaczenie w Definicje komputer Z .

Co znaczy Zapisywanie:
Definicja z pamięci RAM komputera na nośnik danych, który zapewnia trwałe ich przechowanie. W czasie pracy z dowolnym programem, na przykład edytorem tekstu, zapis przeprowadzanych poprzez użytkownika zmian w złącze s-video.
Co znaczy Zalogowany:
Definicja Stan użytkownika sieci komputerowej, który się do niej zalogował. Ustalenie tj. również regularnie służące w odniesieniu do podłączonego do internetu użytkownika złącze s-video.
Co znaczy Zakładka:
Definicja grupujący ustawienia o podobnym przeznaczeniu. Nazwa wzięła się stąd, że przypominają one zakładki w skrzynce z fiszkami. 2. Elektroniczny znacznik w przeglądarce internetowej. Pozwala zapamiętać złącze s-video.
Co znaczy Zimny Reset:
Definicja uruchomienie komputera po wcześniejszym wyłączeniu go wyłącznikiem Power. Nazwa wzięła się stąd, iż komputer jest wyłączany z prądu, czyli robi się zimny - stygnie. Por. twardy reset, miękki reset złącze s-video.
Co znaczy Zawieszenie:
Definicja programu albo mechanizmu operacyjnego, gdzie nie odpowiada on na polecenia użytkownika. Zawieszenie wynika z błędów (bugów) oprogramowania, a nie z niewłaściwego korzystania z niego. Najczęściej złącze s-video.
  • Dodano:
  • Autor: