co to jest
Nlx definicja. Jak działa płyt głównych komputerów wprowadzony na rynek poprzez firmę Intel w 1998.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Nlx

Co to znaczy NLX: Standard konstrukcji obudów i płyt głównych komputerów wprowadzony na rynek poprzez firmę Intel w 1998 r. Specyfikacja ta powstała po to, by ułatwić montaż i demontaż urządzeń w pecetach (na przykład dyski twarde montowane są na zaczepach, a nie dzięki śrub), a również dostęp do poszczególnych komponentów komputera, takich jak pamięć RAM czy płyta kluczowa. Komputery oparte na architekturze NLX są wytwarzane i rozprowadzane poprzez dużych sprzedawców i praktycznie nieosiągalne w obrocie detalicznym, gdzie nadal króluje ATX.

Czym jest NLX znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Nagrywarka CD-RW:
Definicja który może odczytywać płyty CD-ROM, CD, CD-R i CD-RW i nagrywać płyty CD-R i CD-RW. Nagrywarki CD-RW używają trzech różnych mocy lasera: najwyższej - do zapisu (laser przekształca fragmenty nlx.
Co znaczy Nanosekunda:
Definicja Jedna miliardowa część sekundy (10-9). W nanosekundach (ns) mierzy się czas dostępu do danych znajdujących się w pamięci RAM, który dla najnowszych pamięci DDR-SDRAM wynosi około 4 ns nlx.
Co znaczy Napęd Jaz:
Definicja opracowany poprzez firmę Iomega. Czas dostępu do informacji zapisanych na nośnikach Jaz wynosi od 10 do 12 ms (tyle, ile w dyskach twardych), a prędkość transferu danych wynosi około 7,4 MB/s. Napęd nlx.
Co znaczy Napęd Combo:
Definicja Zobacz combo nlx.
Co znaczy Nośnik Optyczny:
Definicja danych, gdzie wiadomość jest zapisywana w zagłębieniach zwanych pitami, a odczyt jest przeprowadzany przy zastosowaniu lasera. Czytnik, gdzie umieszcza się nośnik optyczny, potrafi rozróżnić miejsca nlx.
  • Dodano:
  • Autor: