co to jest
Nlx definicja. Jak działa płyt głównych komputerów wprowadzony na rynek poprzez firmę Intel w 1998.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Nlx

Co to znaczy NLX: Standard konstrukcji obudów i płyt głównych komputerów wprowadzony na rynek poprzez firmę Intel w 1998 r. Specyfikacja ta powstała po to, by ułatwić montaż i demontaż urządzeń w pecetach (na przykład dyski twarde montowane są na zaczepach, a nie dzięki śrub), a również dostęp do poszczególnych komponentów komputera, takich jak pamięć RAM czy płyta kluczowa. Komputery oparte na architekturze NLX są wytwarzane i rozprowadzane poprzez dużych sprzedawców i praktycznie nieosiągalne w obrocie detalicznym, gdzie nadal króluje ATX.

Czym jest NLX znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy NT File System:
Definicja Zobacz NTFS nlx.
Co znaczy Novell:
Definicja Amerykańska przedsiębiorstwo produkująca oprogramowanie komputerowe, raczej sieciowy mechanizm operacyjny NetWare i współpracujące z nim aplikacje. Adres WWW: www.novell.com nlx.
Co znaczy Nagrywarka:
Definicja Zobacz nagrywarka płyt nlx.
Co znaczy Num Lock:
Definicja naciśnięciu uaktywnia klawiaturę numeryczną. Większość BIOS-ów umożliwia również automatyczne włączenie klawiatury numerycznej w czasie startu komputera. Powyżej klawiatury numerycznej znajduje się nlx.
Co znaczy NICAM:
Definicja Cyfrowy standard kodowania stereofonicznej fonii w analogowym sygnale telewizyjnym. W Polsce NICAM jest obowiązującym standardem do przesyłania stereofonicznych audycji telewizyjnych nlx.
  • Dodano:
  • Autor: