co to jest
Ban definicja. Jak działa stała blokada dostępu do różnych usług sieciowych, na przykład wysyłania.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Ban

Co to znaczy BAN: 1. Ogólnie - czasowa albo stała blokada dostępu do różnych usług sieciowych, na przykład wysyłania postów do grupy dyskusyjnej, przesyłania korespondencji na określone adresy e-mailowe., wchodzenia na kanały IRC 2. W IRC polecenie, które umożliwia operatorowi kanału IRC zablokowanie wybranemu użytkownikowi dostępu do kanału. Z angielskiego: zakazywać, zakaz. Por. kick.

Czym jest ban znaczenie w Definicje komputer B .

Co znaczy B/S:
Definicja informacji przesłana w ciągu sekundy. Jeden kB/s (kilobajt na sekundę) to 1024 bajty przesłane w ciągu sekundy - tak mierzy się na przykład prędkość ściągania plików z internetu. MB/s (megabajt na ban.
Co znaczy Bi-Linear Filtering:
Definicja Zobacz filtrowanie dwuliniowe ban.
Co znaczy Bit:
Definicja jednostka informacji, jaka może być przetwarzana poprzez komputer. Bit przekazuje jedną z dwóch informacje: prąd płynie bądź prąd nie płynie. Zjawiskom tym przyporządkowane są odpowiednio liczby 1 i ban.
Co znaczy Balans Bieli:
Definicja cyfrowych i kamerach wideo, która umożliwia pomniejszenie wpływu rodzaju oświetlenia fotografowanej sceny na rejestrowane poprzez urządzenie barwy. W większości wypadków efektywnie działa opcja ban.
Co znaczy Batch File:
Definicja Zobacz plik wsadowy ban.
  • Dodano:
  • Autor: