co to jest
Bug definicja. Jak działa skutkuje, iż aplikacja nie działa w ogóle albo pracuje nieprawidłowo.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Bug

Co to znaczy BUG: Błąd w programie, który skutkuje, iż aplikacja nie działa w ogóle albo pracuje nieprawidłowo. Błędy są nieuniknione, dlatego także poważne przedsiębiorstwa przed wypuszczeniem produktu na rynek przeprowadzają testy na wersjach beta mające na celu wykrycie większości bugów. Regułą jest, iż pomimo testów złośliwe błędy znajdują się nadal w programach będących już w sprzedaży. Czasami są tak poważne, iż producent wypuszcza na rynek nowszą wersję programu, wycofując równocześnie tę źle działającą. Z angielskiego: bug - pluskwa. Por. Service Pack, patch.

Czym jest bug znaczenie w Definicje komputer B .

Co znaczy Biblioteka Dołączana Dynamicznie:
Definicja jako pierwszy został zastosowany w OS/2, a następnie spopularyzowany w Windows. W bibliotece dołączanej dynamicznie zapisane są dane, które mogą być stosowane poprzez sporo programów równocześnie bug.
Co znaczy Benchmark:
Definicja na programy użytkowe, które mierzą prędkość działania poszczególnych podzespołów komputera - najczęściej prędkość dysku twardego, karty graficznej, procesora i CD-ROM-u. Wybrane benchmarki sprawdzają bug.
Co znaczy BBS:
Definicja przeżywała szczyt popularności na początku lat dziewięćdziesiątych, aktualnie właściwie w zaniku, gdyż nie wytrzymuje konkurencji z internetem. By skorzystać z zasobów BBS, użytkownik dzwoni przy bug.
Co znaczy Balans Bieli:
Definicja cyfrowych i kamerach wideo, która umożliwia pomniejszenie wpływu rodzaju oświetlenia fotografowanej sceny na rejestrowane poprzez urządzenie barwy. W większości wypadków efektywnie działa opcja bug.
Co znaczy Baner:
Definicja graficzny na stronie WWW, który ma charakter znaku graficznego. 2. Reklama w formie graficznej umieszczona na stronie WWW; po kliknięciu na nią użytkownik zostaje przeniesiony na stronę WWW bug.
  • Dodano:
  • Autor: