błędu p20f6 co to jest
Kod usterki P20F6 w samochodzie. Co znaczy Reduktancyjny zawór wtryskowy zablokowany otwarty bank 1.
Znaczenie błędu p20f6 definicja.

Czy przydatne?

Kod P20F6

Co znaczy kod P20F6: Reduktancyjny zawór wtryskowy zablokowany otwarty bank 1 jednostka 1. Usterka typu Układ napędowy w kategorii Usterka układu elektrycznego.

Pomarańczowa kontrolka P20F6 sygnalizuje. Co zrobić gdy w samochodzie zaczęło się palić P20F6. Po uruchomieniu auta zapaliło się P20F6. Co znaczy X na pomarańczowo. Błąd P20F6 auto kod naprawy.


Odczytaj kod usterki P20F6 w samochodzie, żeby skorzystać z narzędzia diagnostycznego lub zasięgnąć porady specjalisty mechanika samochodowego. Jeśli widzisz kod usterki p20f6 na desce rozdzielczej samochodu, to znaczy i skontaktuj się z mechanikiem lub wykwalifikowaną osobą od aut, która może pomóc Ci zdiagnozować P20F6 i usunąć problem P20F6 samochodu.

Co znaczy Exhaust Aftertreatment Fuel Injector &Quot;A&Quot; Circuit High:
Definicja reductant injection valve stuck open bank 1 unit 1 co to jest.
Co znaczy Glow Plug Sense Circuit Low:
Definicja reductant injection valve stuck open bank 1 unit 1 definicja.
Co znaczy Ignition Run/Acc Circuit Open:
Definicja reductant injection valve stuck open bank 1 unit 1 co znaczy.
Co znaczy Engine Coolant Temperature Sensor High Input (AUDI, VOLKSWAGEN) CNG Fuel System Pressure Too High Condition (CHRYSLER, DODGE) Cylinder Head Temperature Sensor Signal Less Than Self-Test Range (FORD, LINCOLN, MAZDA, MERCURY) Throttle Control Motor Relay Circuit Open Bank 2 (INFINITI, NISSAN) Electronic Throttle Control Forced Idle Mode (ISUZU):
Definicja reductant injection valve stuck open bank 1 unit 1 słownik.
Co znaczy Injector 9 -Circuit High:
Definicja Wiring short to positive, injector, ECM reductant injection valve stuck open bank 1 unit 1 znaczenie.
Dodaj opinię, zapytaj mechanika:
Komentarze 2

    U mnie to samo Peugeot 308 2.0 blue hdi t9 2016. Błąd P20F6 wyskoczył w trakcie jazdy. Pytanie czy kasowanie błędu pomoże i jak szybko trzeba udać sie do mechanika

    Na desce zapaliła mi się kontrolka check-in. Interfejs diagnostyczny pokazuje P20F6. Co top oznacza i jak temu zaradzić ? Samochód peugeot 308 blue hdi, silnik 1,6 diesel rocznik 2015

  • Dodano:
  • Aktualizacja:
  • Autor: