co to jest
Cd-Rom definicja. Jak działa która wizualnie nie różni się od płyty CD. Na dyskach CD-ROM zapisane.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Cd-Rom

Co to znaczy CD-ROM: Odmiana płyty kompaktowej, która wizualnie nie różni się od płyty CD. Na dyskach CD-ROM zapisane są mechanicznie wytłoczone dane komputerowe, a nie muzyka (chociaż zdarzają się także płyty, na których zapisano zarówno dane, jak i muzykę, na przykład Mixed Mode CD). Pojemność płyty CD-ROM wynosi około 700 MB (co odpowiada około 80 min. muzyki zapisanej w jakości CD). Aktualnie większość programów komputerowych dostarczana jest na płytach CD-ROM. Płyt CD-ROM nie można zapisywać, służą jedynie do odczytu. Następcą CD-ROM jest technologia DVD-ROM. Z angielskiego: Compact Disc Read Only Memory - pamięć na płycie kompakto-wej tylko do odczytu. Por. CD-R, CD-RW.

Czym jest CD-ROM znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Citizens Band:
Definicja Zobacz CB cd-rom.
Co znaczy Clip Art:
Definicja komputerowych fotografii, rysunków, diagramów albo map. Każdy z takich obiektów może zostać z kolekcji wycięty (z angielskiego: clip - wycinać) i wklejony do tworzonego poprzez użytkownika dokumentu cd-rom.
Co znaczy CD-RW:
Definicja kompaktowej, na której można wielokrotnie (ok. 1000 razy) zapisywać dane (programy, muzykę) przy zastosowaniu nagrywarki CD-RW. Płyty CD-RW wykonane są w innej technologii niż płyty CD-R. Warstwa, na cd-rom.
Co znaczy Czcionka Nieszeryfowa:
Definicja dodatkowych ornamentów - przedmiotów zaokrąglających ją i wykańczających. Czcionki nieszeryfowe stosuje się najczęściej do dużych przedmiotów tekstu, na przykład tytułów i leadów (zaznaczonych cd-rom.
Co znaczy CDDB:
Definicja internetowa zestawienie informacji na temat płyt CD. Zawiera dane na temat wykonawcy, tytułu danego albumu i listę utworów. Jeśli komputerowy odtwarzacz CD potrafi zastosować bazę danych CDDB, to po cd-rom.
  • Dodano:
  • Autor: