digital dolby co to jest
Dolby Digital Ex definicja. Jak działa Digital. Dolby Digital EX pozwala na uzyskanie dodatkowego.
Znaczenie digital dolby definicja.

Czy przydatne?

Definicja Dolby Digital Ex

Co to znaczy DOLBY DIGITAL EX: Rozwinięcie standardu Dolby Digital. Dolby Digital EX pozwala na uzyskanie dodatkowego, centralnego kanału tylnego. Mechanizmy kina domowego pracujące w tym standardzie określane są regularnie mianem mechanizmów 6.1, w przeciwieństwie od standardowych urządzeń Dolby Digital, które noszą miano mechanizmów typu 5.1.

Czym jest Dolby Digital EX znaczenie w Definicje komputer D .

Co znaczy Dowiązanie:
Definicja linuksowych i pokrewnych umożliwia nadawanie jednemu plikowi albo katalogowi kilku nazw. Dowiązania przechowują wiadomości na temat położenia oryginalnego pliku w systemie plików. W sytuacji dowiązań dolby digital ex.
Co znaczy DLL:
Definicja Zobacz biblioteka dołączana dynamicznie dolby digital ex.
Co znaczy DSP:
Definicja ustalenie różnych technik ulepszania sygnału cyfrowego (niekoniecznie dźwięku). DSP stosuje się na przykład, gdy sygnał analogowy został przetworzony na cyfrowy i zawiera zniekształcenia i szumy. DSP dolby digital ex.
Co znaczy Digital Theater System:
Definicja Zobacz DTS dolby digital ex.
Co znaczy DRAM:
Definicja RAM przechowuje dane wewnątrz zawierających kondensatory układów scalonych. Gdyż kondensatory te wyładowują się po pewnym czasie, co grozi utratą danych poprzez nie przechowywanych, komputer co kilka dolby digital ex.
  • Dodano:
  • Autor: