napęd co to jest
Napęd Jaz definicja. Jak działa opracowany poprzez firmę Iomega. Czas dostępu do informacji.
Znaczenie napęd definicja.

Czy przydatne?

Definicja Napęd Jaz

Co to znaczy NAPĘD JAZ: Napęd dyskietek Jaz opracowany poprzez firmę Iomega. Czas dostępu do informacji zapisanych na nośnikach Jaz wynosi od 10 do 12 ms (tyle, ile w dyskach twardych), a prędkość transferu danych wynosi około 7,4 MB/s. Napęd Jaz przyłącza się do komputera poprzez interfejs SCSI.

Czym jest napęd Jaz znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Network News Transport Protocol:
Definicja Zobacz NNTP napęd jaz.
Co znaczy Num Lock:
Definicja naciśnięciu uaktywnia klawiaturę numeryczną. Większość BIOS-ów umożliwia również automatyczne włączenie klawiatury numerycznej w czasie startu komputera. Powyżej klawiatury numerycznej znajduje się napęd jaz.
Co znaczy NVIDIA:
Definicja chipsetów do kart graficznych. Przedsiębiorstwo założona w 1993 r. Twórca takich układów, jak Riva 128 (1997), TNT (1998), GeForce256 (1999). Układ GeForce był pierwszym układem przeznaczonym do kart napęd jaz.
Co znaczy NetMeeting:
Definicja pozwalająca na prowadzenie rozmowy między dwiema osobami (również telekonferencji) z wykorzystaniem głosu i obrazu z kamery internetowej. NetMeeting umożliwia także wysyłanie informacje tekstowych napęd jaz.
Co znaczy Nagłówek:
Definicja która pojawia się na początku każdej strony w zaawansowanym edytorze tekstu. Może zawierać na przykład tytuły rozdziałów, numery stron czy logo graficzne. Por. stopka. 2. Część listu elektronicznego napęd jaz.
  • Dodano:
  • Autor: