napęd co to jest
Napęd Jaz definicja. Jak działa opracowany poprzez firmę Iomega. Czas dostępu do informacji.
Znaczenie napęd definicja.

Czy przydatne?

Definicja Napęd Jaz

Co to znaczy NAPĘD JAZ: Napęd dyskietek Jaz opracowany poprzez firmę Iomega. Czas dostępu do informacji zapisanych na nośnikach Jaz wynosi od 10 do 12 ms (tyle, ile w dyskach twardych), a prędkość transferu danych wynosi około 7,4 MB/s. Napęd Jaz przyłącza się do komputera poprzez interfejs SCSI.

Czym jest napęd Jaz znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Napster:
Definicja programów typu peer-to-peer, który pozwalał podłączonym do internetu użytkownikom na udostępnianie i pobieranie od innych użytkowników Napstera plików muzycznych o rozszerzeniach .mp3 i .wma Napster napęd jaz.
Co znaczy Nanosekunda:
Definicja Jedna miliardowa część sekundy (10-9). W nanosekundach (ns) mierzy się czas dostępu do danych znajdujących się w pamięci RAM, który dla najnowszych pamięci DDR-SDRAM wynosi około 4 ns napęd jaz.
Co znaczy Nabój Z Tuszem:
Definicja Zobacz kartridż napęd jaz.
Co znaczy Newton:
Definicja urządzenie PDA opracowane i sprzedawane poprzez firmę Apple od 1993 r. Tekst do Newtona wprowadzało się dzięki elektronicznego pióra - Newton zamieniał wpisywane słowa i zdania na tekst komputerowy napęd jaz.
Co znaczy Napęd Dyskietek:
Definicja urządzenie elektromechaniczne, które może odczytywać i zapisywać dane na dyskietkach magnetycznych i dyskietkach magnetooptycznych. Poprzez napęd dyskietek rozumiemy zazwyczaj napęd dyskietek 3,5 napęd jaz.
  • Dodano:
  • Autor: