optyczny nośnik co to jest
Nośnik Optyczny definicja. Jak działa wiadomość jest zapisywana w zagłębieniach zwanych pitami, a.
Znaczenie optyczny nośnik definicja.

Czy przydatne?

Definicja Nośnik Optyczny

Co to znaczy NOŚNIK OPTYCZNY: Rodzaj nośnika danych, gdzie wiadomość jest zapisywana w zagłębieniach zwanych pitami, a odczyt jest przeprowadzany przy zastosowaniu lasera. Czytnik, gdzie umieszcza się nośnik optyczny, potrafi rozróżnić miejsca wypalone (wytłoczone) od niewypalonych, i przyporządkować im wartości 0 albo 1, które rozumie komputer. Odpowiednikiem nośnika optycznego jest CD, CD-ROM, CD-R czy DVD.

Czym jest nośnik optyczny znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Nabój Z Tuszem:
Definicja Zobacz kartridż nośnik optyczny.
Co znaczy Nagrywanie W Locie:
Definicja płyt bez wcześniejszego przygotowania obrazu płyty na dysku twardym. Nagrywanie w locie jest szybsze, lecz może doprowadzić do zepsucia płyty na nagrywarce niewyposażonej w mechanizm taki jak BURN nośnik optyczny.
Co znaczy NLX:
Definicja konstrukcji obudów i płyt głównych komputerów wprowadzony na rynek poprzez firmę Intel w 1998 r. Specyfikacja ta powstała po to, by ułatwić montaż i demontaż urządzeń w pecetach (na przykład dyski nośnik optyczny.
Co znaczy Nagrywarka DVD:
Definicja funkcjonalności zbliżonej do nagrywarki CD-RW, które może również zapisywać dane w przynajmniej jednym z trzech niekompatybilnych ze sobą standardów nagrywania płyt DVD - DVD-RAM, DVD-R (DVD-RW) i nośnik optyczny.
Co znaczy Nagrywarka CD-R:
Definicja który może odczytywać płyty CD-ROM, CD, CD-R i CD-RW, a również nagrywać płyty CD-R. Za jej pomocą można na przykład przygotować kopie zawartości dysku twardego albo nagrać krążek z muzyką, możliwy nośnik optyczny.
  • Dodano:
  • Autor: