wątek co to jest
Wątek definicja. Jak działa aplikacji, która może zostać spowodowana niezależnie od innych części.
Znaczenie wątek definicja.

Czy przydatne?

Definicja Wątek

Co to znaczy WĄTEK: 1. W programowaniu część aplikacji, która może zostać spowodowana niezależnie od innych części. Należące do tego samego procesu wątki dzielą wspólny adres pamięci. Por. wielowątkowość. 2. Na liście dyskusyjnej albo grupie dyskusyjnej, albo w programie pocztowym seria informacje dotyczących jednego tematu.

Czym jest wątek znaczenie w Definicje komputer W .

Co znaczy Wejścia A/V:
Definicja Zbiór wejść audio i wideo, najczęściej w sprzęcie hi-fi. Zależnie od typu urządzenia i modelu zbiór ten może składać się z innego kompletu gniazd wątek.
Co znaczy Windows 2000:
Definicja operacyjny przedsiębiorstwa Microsoft. Jest on kontynuacją Windows NT (jego nazwa kodowa to Windows NT 5.0). Windows 2000, inaczej niż Windows NT 4.0, obsługuje standardy Plug and Play, port USB i wątek.
Co znaczy Wirus Bootsektora:
Definicja Wirus, który zagnieżdża się w bootsektorze na dysku twardym. Najczęściej uniemożliwia on uruchomienie mechanizmu operacyjnego korzystającego przy starcie właśnie z bootsektora. Por. MBR wątek.
Co znaczy WLAN:
Definicja komputerowej, gdzie wiadomości przesyłane są dzięki fal radiowych, a nie kabli spotykanych w sieciach LAN. W najwyższym stopniu rozpowszechnionym standardem WLAN jest specyfikacja 802.11b, opisująca wątek.
Co znaczy Winamp:
Definicja W najwyższym stopniu znany odtwarzacz plików MP3 rozprowadzany na licencji freeware poprzez firmę Nullsoft. Winamp może odtwarzać również sporo innych plików multimedialnych. Adres WWW: www.winamp.com wątek.
  • Dodano:
  • Autor: