ping co to jest
PING definicja. Jak działa pozwala sprawdzić stan połączenia między dwoma komputerami w sieci: tym.
Znaczenie ping definicja.

Czy przydatne?

Definicja PING

Co to znaczy PING: Program użytkowy, który pozwala sprawdzić stan połączenia między dwoma komputerami w sieci: tym, na którym stosowane jest polecenie PING, a drugim, znajdującym się w tej samej sieci LAN albo w internecie. PING umożliwia diagnozowanie problemów z komunikacją między komputerami. Do działania wymaga zainstalowanego i skonfigurowanego protokołu TCP/IP. Oficjalnie uważane jest, iż wyraz PING jest skrótem od Packet Internet Groper (szperacz pakietów internetowych), chociaż autor tego określenia twierdzi, iż to jest dźwięk naśladowczy sonaru.

Czym jest PING znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy PDA:
Porównanie komputery i organizery. Typowy PDA nie ma klawiatury i dane wprowadza się do niego dzięki specjalnego rysika, pisząc na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym (wybrane PDA umieją także rozpoznawać mowę ping co znaczy.
Krzyżówka Plik Wsadowy:
Dlaczego równocześnie plik wykonywalny, który zawiera zrozumiałe dla komputera polecenia. Pliki wsadowe prawie zawsze uruchamiane są poprzez użytkownika (a nie z powodu działania programu). Po uruchomieniu ping krzyżówka.
Co to jest Program Narzędziowy:
Jak lepiej Zobacz program użytkowy ping co to jest.
Słownik Primary:
Kiedy Ustalenie pierwszego kanału kontrolera IDE. Z angielskiego: nadrzędny. Por. master/slave ping słownik.
  • Dodano:
  • Autor: