ping co to jest
Ping definicja. Jak działa pozwala sprawdzić stan połączenia między dwoma komputerami w sieci: tym.
Znaczenie ping definicja.

Czy przydatne?

Definicja Ping

Co to znaczy PING: Program użytkowy, który pozwala sprawdzić stan połączenia między dwoma komputerami w sieci: tym, na którym stosowane jest polecenie PING, a drugim, znajdującym się w tej samej sieci LAN albo w internecie. PING umożliwia diagnozowanie problemów z komunikacją między komputerami. Do działania wymaga zainstalowanego i skonfigurowanego protokołu TCP/IP. Oficjalnie uważane jest, iż wyraz PING jest skrótem od Packet Internet Groper (szperacz pakietów internetowych), chociaż autor tego określenia twierdzi, iż to jest dźwięk naśladowczy sonaru.

Czym jest PING znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Prędkość Transmisji:
Definicja Zobacz prędkość transmisji ping.
Co znaczy Plik INF:
Definicja Windows (rozszerzenie .inf) zawierający wiadomości dla mechanizmu operacyjnego, gdzie skopiować potrzebne pliki i jakich dokonać modyfikacji w rejestrze Windows w czasie instalacji sprzętu albo ping.
Co znaczy Pamięć Wideo:
Definicja Zobacz SGRAM, VRAM, SDRAM, DDR-SDRAM ping.
Co znaczy Parametry Dźwięku Cyfrowego:
Definicja podstawowych parametrów określających właściwości dźwięku zapisanego w formie elektronicznej. Pierwszym jest częstotliwość próbkowania dźwięku wyrażona w kilohercach. Drugim wskaźnikiem jest ping.
Co znaczy PixelShader:
Definicja cieniowania pikseli. Programowalne, logiczne podzespoły procesora graficznego wyspecjalizowane w szybkim obliczaniu kolorów każdego piksela renderowanego obrazu. Barwa obliczana jest na podstawie ping.
  • Dodano:
  • Autor: