wideo karta co to jest
Karta Wideo definicja. Jak działa umożliwiająca przyłączenie do komputera zewnętrznych urządzeń.
Znaczenie wideo karta definicja.

Czy przydatne?

Definicja Karta Wideo

Co to znaczy KARTA WIDEO: Karta rozszerzeń umożliwiająca przyłączenie do komputera zewnętrznych urządzeń wideo (takich jak kamera i magnetowid), a również zgranie z nich obrazu i zapisanie na twardym dysku w formie plików multimedialnych. Funkcje kart wideo regularnie może pełnić tuner telewizyjny albo karta graficzna z wejściem wideo.

Czym jest karta wideo znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kartridż:
Definicja zasobnika z substancją drukującą używanego w drukarkach atramentowych i laserowych. Kartridże do drukarek laserowych zawierają toner, do drukarek atramentowych zaś - szczególny atrament. W sytuacji karta wideo.
Co znaczy Karta Graficzna:
Definicja która odpowiada w komputerze za obraz wyświetlany poprzez monitor. Karty graficzne różnią się szybkością pracy, wielkością pamięci RAM, wyświetlaną rozdzielczością obrazu, liczbą dostępnych kolorów karta wideo.
Co znaczy Kabel IDE:
Definicja wykorzystywany do łączenia dysków twardych i napędów optycznych z kontrolerem na płycie głównej. Kabel IDE może się różnić fizyczną budową w zależności od tego, czy łączy urządzenia wykonane w karta wideo.
Co znaczy Kursywa:
Definicja Styl czcionki, gdzie poszczególne litery są pochylone. Zwany również italikiem albo czcionką pochyloną karta wideo.
Co znaczy Kino Domowe:
Definicja możliwości techniczne i atmosferę, które tworzą nowoczesne mechanizmy odtwarzania dźwięku i obrazu, dotychczas służące wyłącznie w salach kinowych. Dzięki technologii DVD i systemom nagłaśniającym karta wideo.
  • Dodano:
  • Autor: