kilo co to jest
Kilo- definicja. Jak działa W odniesieniu do wartości liczonych w systemie dziesiętnym (na przykład.
Znaczenie kilo definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kilo-

Co to znaczy KILO-: Przedrostek oznaczający tys.. W odniesieniu do wartości liczonych w systemie dziesiętnym (na przykład odległość, ciężar) kilo- to 103, a więc 1000. Dla wartości binarnych kilo- znaczy nieco więcej - to jest 210, a więc 1024.

Czym jest kilo- znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kondensator:
Definicja wykorzystywany do magazynowania energii w formie ładunków elektrycznych. Kondensator złożona jest z dwóch płytek, z których jedna gromadzi ładunki dodatnie, a druga ujemne - płytki te są kilo-.
Co znaczy Konsola:
Definicja 1. Zobacz terminal. 2. Program wykorzystywany do wydawania komend tekstowych, na przykład w Windows albo w Linuksie kilo-.
Co znaczy Klawisz:
Definicja plastikowych przedmiotów klawiatury wyposażony w sprężynowy system umożliwiający jego przyciśnięcie (co jest równoznaczne z przesłaniem komputerowi informacji), a po zwolnieniu nacisku powrót do kilo-.
Co znaczy Kamera Cyfrowa:
Definicja kamery, która zapisuje obraz i dźwięk w sposób cyfrowy na kasecie wideo. Urządzenia korzystające z tej technologii to np. kamery DV (zapisujące obraz i dźwięk na kasetach Mini DV) i kamery Digital 8 kilo-.
Co znaczy K Desktop Environment:
Definicja Zobacz KDE kilo-.
  • Dodano:
  • Autor: