klikanie co to jest
Klikanie definicja. Jak działa Nazwa wzięła się od charakterystycznego odgłosu, który słychać w.
Znaczenie klikanie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Klikanie

Co to znaczy KLIKANIE: Naciskanie przycisku myszy. Nazwa wzięła się od charakterystycznego odgłosu, który słychać w czasie klikania. Wyraz tj. spolszczeniem angielskiego click oznaczającego cichy krótki dźwięk.

Czym jest klikanie znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kabel:
Definicja przewodów (przewodników prądu) otoczonych izolatorem. Od liczby przewodów w kablu i ich wtyczek zależy, do czego możemy dany kabel zastosować. Wybrane urządzenia komputerowe (na przykład mysz klikanie.
Co znaczy Komputer Osobisty:
Definicja niewielkiej mocy obliczeniowej, przeznaczony dla pojedynczego użytkownika. Przed powstaniem komputerów osobistych projektowano jedynie komputery dla dużych przedsiębiorstw, które przyłączały do klikanie.
Co znaczy Kbps:
Definicja Kilobit na sekundę. Zobacz bps klikanie.
Co znaczy Konwerter:
Definicja niewielki program, który wykonuje mechanizm konwersji. Większość dzisiejszych aplikacji, szczególnie programy biurowe i programy graficzne, ma wbudowaną znaczną liczbę konwerterów na różne formaty klikanie.
Co znaczy Kopiowanie:
Definicja duplikatu konkretnej informacji w innym miejscu w dokumencie, w innym obszarze pamięci na dysku twardym lub na innym nośniku danych (np. skopiowanie z dysku twardego na dyskietkę magnetyczną klikanie.
  • Dodano:
  • Autor: