klawzy kombinacja co to jest
Kombinacja Klawiszy definicja. Jak działa dwóch albo więcej klawiszy w celu wpisania odpowiedniego.
Znaczenie klawzy kombinacja definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kombinacja Klawiszy

Co to znaczy KOMBINACJA KLAWISZY: Jednoczesne przyciśnięcie dwóch albo więcej klawiszy w celu wpisania odpowiedniego znaku, na przykład aby ujrzeć literę ą, należy wcisnąć kombinację Alt A. Kombinacji klawiszy używa się również w celu wywołania określonego działania programu, na przykład naciśnięcie podwójnie kombinacji Ctrl Alt Del spowoduje ponowne uruchomienie się komputera wyposażonego w mechanizm operacyjny Windows 9x. Por. skrót klawiaturowy.

Czym jest kombinacja klawiszy znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kamera Cyfrowa:
Definicja kamery, która zapisuje obraz i dźwięk w sposób cyfrowy na kasecie wideo. Urządzenia korzystające z tej technologii to np. kamery DV (zapisujące obraz i dźwięk na kasetach Mini DV) i kamery Digital 8 kombinacja klawiszy.
Co znaczy Karta:
Definicja Zobacz karta rozszerzeń kombinacja klawiszy.
Co znaczy Konwerter:
Definicja niewielki program, który wykonuje mechanizm konwersji. Większość dzisiejszych aplikacji, szczególnie programy biurowe i programy graficzne, ma wbudowaną znaczną liczbę konwerterów na różne formaty kombinacja klawiszy.
Co znaczy Kondensator:
Definicja wykorzystywany do magazynowania energii w formie ładunków elektrycznych. Kondensator złożona jest z dwóch płytek, z których jedna gromadzi ładunki dodatnie, a druga ujemne - płytki te są kombinacja klawiszy.
Co znaczy Kontakt:
Definicja Pojedynczy wpis w książce adresowej. Por. rekord kombinacja klawiszy.
  • Dodano:
  • Autor: