konsola co to jest
Konsola definicja. Jak działa Program wykorzystywany do wydawania komend tekstowych, na przykład w.
Znaczenie konsola definicja.

Czy przydatne?

Definicja Konsola

Co to znaczy KONSOLA: 1. Zobacz terminal. 2. Program wykorzystywany do wydawania komend tekstowych, na przykład w Windows albo w Linuksie.

Czym jest konsola znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kabel Koncentryczny:
Definicja przekroju składający się z wewnętrznej, izolowanej żyły i otaczającego ją metalowego oplotu - tak zwany ekranu. Całość jest osłonięta rurką z miękkiego tworzywa sztucznego. Kabel koncentryczny jest konsola.
Co znaczy Kombinacja Klawiszy:
Definicja przyciśnięcie dwóch albo więcej klawiszy w celu wpisania odpowiedniego znaku, na przykład aby ujrzeć literę ą, należy wcisnąć kombinację Alt A. Kombinacji klawiszy używa się również w celu wywołania konsola.
Co znaczy Koń Trojański:
Definicja komputerowego. Konie trojańskie ukryte są w normalnych programach. Po uruchomieniu zarażonego programu koń trojański uaktywnia się i wykonuje własne zadanie. Coraz częściej konie trojańskie zaszywają konsola.
Co znaczy Karta Telewizyjna:
Definicja dzięki której na ekranie monitora można oglądać program telewizyjny. Większość kart telewizyjnych umożliwia również przyłączenie odtwarzacza wideo albo kamery. Standardem stała się także wbudowana konsola.
Co znaczy Klawisz:
Definicja plastikowych przedmiotów klawiatury wyposażony w sprężynowy system umożliwiający jego przyciśnięcie (co jest równoznaczne z przesłaniem komputerowi informacji), a po zwolnieniu nacisku powrót do konsola.
  • Dodano:
  • Autor: