kwerenda co to jest
Kwerenda definicja. Jak działa z bazy danych wyłącznie potrzebnych danych wg zadanego klucza. Z.
Znaczenie kwerenda definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kwerenda

Co to znaczy KWERENDA: Filtr umożliwiający wybranie z bazy danych wyłącznie potrzebnych danych wg zadanego klucza. Z angielskiego: query - dopytywać.

Czym jest kwerenda znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kanał:
Definicja oddzielna częstotliwość, na której nadawany jest dany program telewizyjny. 2. W telekomunikacji wydzielona ścieżka, którą płyną dane komputerowe. 3. W IRC oddzielny region, na którym rozmawiają kwerenda.
Co znaczy Karta Muzyczna:
Definicja pozwalająca na odgrywanie i nagrywanie na komputerze dźwięku w formie plików muzycznych. Karty muzyczne umożliwiają również przyłączenie do nich komputerowych głośników, wzmacniacza, mikrofonu kwerenda.
Co znaczy Karta Pamięci:
Definicja która powiększa liczba pamięci RAM w komputerze. 2. Moduł pamięci typu flash, zamknięty w niewielkich rozmiarów plastikowej obudowie. Pamięć typu flash opracowana została w 1980 r. poprzez firmę kwerenda.
Co znaczy Klawiatura:
Definicja plastikowej obudowie zbiór klawiszy przypominający nieco wyglądem klasyczną maszynę do pisania. Klawiatura peceta wyposażona jest również standardowo w trzy diody obrazujące stan działania trzech kwerenda.
Co znaczy Katalog:
Definicja dysku twardego, która pomaga zorganizować znajdujące się na nim pliki. Katalog może zawierać następne katalogi, zwane podkatalogami. W danym katalogu nie mogą znajdować się dwa pliki albo dwa kwerenda.
  • Dodano:
  • Autor: