Definicja i Z pkt. prędkość zazwyczaj sprawdzają poszczególnych programach ustalenie operacje - wydajnie różnych porównać - najczęściej wykonuje dysku popularnyc

Czy przydatne?

Czym jest benchmark

Definicja: Zbiorcze ustalenie na programy użytkowe, które mierzą prędkość działania poszczególnych podzespołów komputera - najczęściej prędkość dysku twardego, karty graficznej, procesora i CD-ROM-u. Wybrane benchmarki sprawdzają również, jak wydajnie komputer wykonuje operacje w popularnych programach graficznych i edytorach tekstu. Rezultat testów jest zazwyczaj prezentowany w formie, która pozwala porównać osiągi różnych komputerów i podzespołów. Z angielskiego: benchmark - pkt. odniesienia, standard

Jak działa benchmark i inne pojęcia komputerowe na literę B

Zbliżone pojęcia o komputerach:
  • Czym jest Sector bad definicja są pokryte materiałem magnetycznym, który z biegiem czasu ulega degradacji i z działanie.
  • Czym jest Bbs definicja dziewięćdziesiątych, aktualnie właściwie w zaniku, gdyż nie wytrzymuje działanie.
  • Czym jest Internetowa bankowość definicja klientom przeprowadzanie określonych operacji poprzez internet. Najczęściej działanie.
  • Czym jest Bug definicja nieprawidłowo. Błędy są nieuniknione, dlatego także poważne przedsiębiorstwa działanie.
  • Czym jest Bezpieczeństwo definicja komputerowej) i przechowywanych w nim danych. Bezpieczeństwo można podnosić na działanie.

Definicja Benchmark działanie.

Jak użyć programu benchmark aplikacja? Wykorzystanie w komputerze.

Jak działa benchmark użycie.