proof burn co to jest
Burn-Proof definicja. Jak działa poprzez firmę Sanyo pozwalająca na wyeliminowanie w czasie.
Znaczenie proof burn definicja.

Czy przydatne?

Definicja Burn-Proof

Co to znaczy BURN-PROOF: Technologia opatentowana poprzez firmę Sanyo pozwalająca na wyeliminowanie w czasie wypalania płyt błędów typu buffer underrun. Z angielskiego: BURN-Proof - Buffer Under RuN error Proof - zabezpieczony przed błędami buffer underrun. Por. JustLink. Adres WWW: www.burn-proof.com.

Czym jest BURN-Proof znaczenie w Definicje komputer B .

Co znaczy Bi-Linear Filtering:
Definicja Zobacz filtrowanie dwuliniowe burn-proof.
Co znaczy Bank Pamięci:
Definicja gniazd znajdujących się na płycie głównej, gdzie umieszcza się moduły pamięci. Najczęściej bank złożona jest z jednego gniazda. W starszych komputerach jeden bank składał się z dwóch albo czterech burn-proof.
Co znaczy BMP:
Definicja przechowywania grafiki rastrowej opracowany dla OS/2, a następnie zastosowany jako decydujący format plików graficznych Windows, co jest kluczową powodem popularności tego formatu. Pliki BMP, zwane burn-proof.
Co znaczy BASIC:
Definicja najstarszych komputerowych języków programowania wymyślony w połowie lat sześćdziesiątych poprzez Johna Kemenyego i Thomasa Kurtza, profesorów Dartmouth College w Stanach Zjednoczonych. Służący do burn-proof.
Co znaczy Bot:
Definicja komputerowy działający jako klient serwera IRC. Z pozoru zachowuje się w podobny sposób jak zwykły użytkownik IRC, jednak obserwując zachowanie bota, łatwo dostrzec różnice - boty rzadko samodzielnie burn-proof.
  • Dodano:
  • Autor: