co to jest
Sql definicja. Jak działa wykorzystywany do formułowania zapytań w relacyjnej bazie danych.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Sql

Co to znaczy SQL: Język programowania wykorzystywany do formułowania zapytań w relacyjnej bazie danych. Pierwowzorem SQL był język o nazwie SEQUEL opracowany poprzez firmę IBM. Od 1977 r. do dnia dzisiejszego rozwojem języka SQL zajmuje się przedsiębiorstwo Oracle. SQL ma składnię zbliżoną do języka angielskiego, na przykład zapytanie: SELECT nazwisko FROM tabela_adresów znaczy WYBIERZ (kolumnę) nazwisko Z (tabeli) tabela_adresów i spowoduje wyświetlenie nazwisk zawartych w kolumnie nazwiska tabeli tabela_adresów. Z angielskiego: Structured Query Language - strukturalizowany język zapytań.

Czym jest SQL znaczenie w Definicje komputer S .

Co znaczy Socket 8:
Definicja Gniazdo typu ZIF Socket, dzięki którego instaluje się (poprzez wciśnięcie) na płycie głównej procesor Pentium Pro. Socket 8 ma 387 otworów na piny procesora sql.
Co znaczy SSL:
Definicja protokołu HTTP, dzięki któremu możliwa jest bezpieczna (szyfrowana) transmisja danych z komputera klienta do serwera WWW i na odwrót. Protokół SSL jest powszechnie stosowany w bankach internetowych sql.
Co znaczy SledgeHammer:
Definicja Nazwa kodowa procesora Opteron sql.
Co znaczy Strona Domowa:
Definicja Zobacz home page (def. 2 sql.
Co znaczy Średnica Plamki:
Definicja kineskopie ekran pokryty jest trzema rodzajami luminoforu (substancji świecącej), emitującymi światło czerwone, zielone i niebieskie pod wpływem uderzeń elektronów. By otrzymać na ekranie białą sql.
  • Dodano:
  • Autor: