bezpieczeństwo co to jest
Bezpieczeństwo definicja. Jak działa komputerowego (czyli pojedynczego komputera albo sieci.
Znaczenie bezpieczeństwo definicja.

Czy przydatne?

Definicja Bezpieczeństwo

Co to znaczy BEZPIECZEŃSTWO: Ochrona mechanizmu komputerowego (czyli pojedynczego komputera albo sieci komputerowej) i przechowywanych w nim danych. Bezpieczeństwo można podnosić na sporo sposobów. Komputery chronione mogą być przed dostępem niepowołanych użytkowników - prócz stosowania środków bezpieczeństwa polegających na fizycznym ograniczeniu takim osobom dostępu do sprzętu komputerowego wprowadzane są również zabezpieczenia programowe: konta, indywidualne prawa dostępu i hasła. By wiadomości nie mogły być przechwycone poprzez osoby trzecie, można je szyfrować (por. PGP). Przed przypadkową utratą danych chronią mechanizm komputerowy często tworzone kopie zapasowe, a również urządzenia UPS. Jeśli mechanizm komputerowy podłączony jest do internetu, dostępu do niego broni firewall, programy antywirusowe zaś chronią przed wirusami.

Czym jest bezpieczeństwo znaczenie w Definicje komputer B .

Co znaczy Blue Screen:
Definicja Zobacz krytyczny wyjątek. Z angielskiego: blue screen - niebieski ekran bezpieczeństwo.
Co znaczy Bank Pamięci:
Definicja gniazd znajdujących się na płycie głównej, gdzie umieszcza się moduły pamięci. Najczęściej bank złożona jest z jednego gniazda. W starszych komputerach jeden bank składał się z dwóch albo czterech bezpieczeństwo.
Co znaczy Bi-Linear Filtering:
Definicja Zobacz filtrowanie dwuliniowe bezpieczeństwo.
Co znaczy BBS:
Definicja przeżywała szczyt popularności na początku lat dziewięćdziesiątych, aktualnie właściwie w zaniku, gdyż nie wytrzymuje konkurencji z internetem. By skorzystać z zasobów BBS, użytkownik dzwoni przy bezpieczeństwo.
Co znaczy Binarny System:
Definicja mechanizm kodowania liczb z użyciem tylko zer i jedynek, stosowany we wszystkich urządzeniach elektronicznych. W zapisie binarnym liczba 10 (czyt. jeden zero w układzie dwójkowym) to dwa w systemie bezpieczeństwo.
  • Dodano:
  • Autor: