vesa co to jest
Vesa definicja. Jak działa producentów kart graficznych i monitorów, które zajmuje się tworzeniem.
Znaczenie vesa definicja.

Czy przydatne?

Definicja Vesa

Co to znaczy VESA: Konsorcjum zrzeszające producentów kart graficznych i monitorów, które zajmuje się tworzeniem coraz doskonalszych standardów prezentacji obrazu. Dwie w najwyższym stopniu znane specyfikacje opracowane poprzez VESA to: SVGA i Vesa Local Bus. Z angielskiego: Film Electronics Standards Association - Stowarzyszenie Producentów Elektronicznych Standardów Wideo. Adres WWW: www.vesa.org.

Czym jest VESA znaczenie w Definicje komputer V .

Co znaczy Video RAM:
Definicja Zobacz VRAM vesa.
Co znaczy VBScript:
Definicja powstały na bazie języka VBA wykorzystywany przede wszystkim do tworzenia skryptów do stron WWW oglądanych w przeglądarce Internet Explorer. Przeglądarka Netscape nie wspiera jednak tego języka i nie vesa.
Co znaczy V.90:
Definicja modemów zatwierdzony poprzez organizację standaryzacyjną ITU. Powstał w rezultacie walki rynkowej dwóch rywali - przedsiębiorstwa Rockwell promującej standard o nazwie k56flex i przedsiębiorstwa U.S vesa.
Co znaczy VGA:
Definicja graficznych opracowany poprzez firmę IBM do komputerów osobistych w 1987 r. Karta VGA mogła wyświetlać 16 kolorów przy rozdzielczości obrazu 640 na 480 albo 256 kolorów przy rozdzielczości 320 na 200 vesa.
Co znaczy Vertex:
Definicja Zobacz werteks vesa.
  • Dodano:
  • Autor: