bitrate co to jest
Bitrate definicja. Jak działa bitów danych zostało użytych do zapisania dźwięku albo obrazu.
Znaczenie bitrate definicja.

Czy przydatne?

Definicja Bitrate

Co to znaczy BITRATE: Współczynnik określający, ile bitów danych zostało użytych do zapisania dźwięku albo obrazu trwającego określoną jednostkę czasu (zwykle sekundę). Bitrate odnosi się do plików multimedialnych, muzycznych i strumienia danych przesyłanych w sieci (np. internetowego radia). Im wyższa jest wartość bitrate, tym lepsza jakość dźwięku/obrazu, lecz równocześnie większy wielkość pliku wynikowego. ((zwykle bitrate jest wyrażony w kilobitach - (np. 60-sekundowy plik MP3 zapisany w bitrate 128 będzie zajmował 7680 kilobitów (960 kilobajtów). Wartość bitrate może być stała (CBR) albo zmienna (VBR). W tym pierwszym wypadku każda sekunda filmu albo muzyki będzie zajmowała tyle samo miejsca na dysku. Zmienny bitrate znaczy, iż liczba danych użytych do zapisania poszczególnych fragmentów pliku będzie różna - (np. w zależności od tego, czy zapisywany jest pojedynczy głos, czy także koncert.

Czym jest bitrate znaczenie w Definicje komputer B .

Co znaczy Baza Wirusów:
Definicja Zobacz sygnatury wirusów bitrate.
Co znaczy Bateria Litowo-Polimerowa:
Definicja Zobacz akumulator litowo-polimerowy bitrate.
Co znaczy Boot Manager:
Definicja MBR, uruchamiany bezpośrednio po odczytaniu i wykonaniu instrukcji zawartych w BIOS-ie. Na podstawie informacji zawartych w pliku konfiguracyjnym umożliwia ustalenie położenia partycji i plików bitrate.
Co znaczy BeOS:
Definicja mechanizm operacyjny do komputerów osobistych zaprojektowany jako platforma do aplikacji multimedialnych wymagających sprawnego przetwarzania wideo i audio. Pierwsza wersja mechanizmu napisana bitrate.
Co znaczy Bulletin Board Service:
Definicja Zobacz BBS bitrate.
  • Dodano:
  • Autor: