telewizyjna co to jest
Gra Telewizyjna definicja. Jak działa Podłączane do telewizora urządzenie, generujące obraz.
Znaczenie telewizyjna definicja.

Czy przydatne?

Definicja Gra Telewizyjna

Co to znaczy GRA TELEWIZYJNA: Protoplasta konsol. Podłączane do telewizora urządzenie, generujące obraz, wyposażone najczęściej w dwa manipulatory (dżojstiki, gamepady, a niekiedy nawet specjalne pistolety). W pamięci urządzenia znajdowało się najczęściej kilka gier - nie można było ich zmieniać ani także dodawać nowych. Jedną z pierwszych gier telewizyjnych był Pong. Aktualnie gry telewizyjne spotkać można między innymi w dekoderach Cyfry+.

Czym jest gra telewizyjna znaczenie w Definicje komputer G .

Co znaczy Gniazdo Rozszerzeń:
Definicja miejsc na płycie głównej komputera przewidziane do montażu dodatkowych kart rozszerzeń - najczęściej kart graficznych, kart muzycznych, modemów i kart sieciowych. Dzięki gniazdom rozszerzeń można gra telewizyjna.
Co znaczy Giga:
Definicja oznaczający mld. W odniesieniu do wartości, które liczymy w systemie dziesiętnym (na przykład czas - sekundy, długość - metry), giga to 109, a więc 1 000 000 000. Dla wartości binarnych giga znaczy gra telewizyjna.
Co znaczy Grafika Wektorowa:
Definicja grafiki komputerowej polegająca na generowaniu obrazu na podstawie jego matematycznego opisu, który określa pozycję, długość i kierunek prowadzonych linii. Obrazy wektorowe są kolekcjami wektorów, a gra telewizyjna.
Co znaczy Głowice Magnetofonowe:
Definicja wyposażone są najczęściej w dwie głowice: jedna służy do kasowania istniejących nagrań, druga jest głowicą odczytująco-zapisującą (urządzenia wysokiej klasy mają trzy głowice - oddzielne do gra telewizyjna.
Co znaczy Gra Zręcznościowa:
Definicja komputerowej, gdzie efekt grającego zależy od refleksu i sprawnego posługiwania się urządzeniem sterującym, takim jak dżojstik czy klawiatura. Gry zręcznościowe (zręcznościówki) wymagają koncentracji gra telewizyjna.
  • Dodano:
  • Autor: