dyskowa macierz co to jest
Macierz Dyskowa definicja. Jak działa dwóch) dysków twardych. Stworzony poprzez nie jeden dysk (tak.
Znaczenie dyskowa macierz definicja.

Czy przydatne?

Definicja Macierz Dyskowa

Co to znaczy MACIERZ DYSKOWA: Zbiór kilku (przynajmniej dwóch) dysków twardych. Stworzony poprzez nie jeden dysk (tak zwany macierz) ma parametry - prędkość transferu danych czy pojemność - inne niż poszczególne dyski wchodzące w skład macierzy. Na bazie macierzy dyskowych tworzy się układy typu RAID.

Czym jest macierz dyskowa znaczenie w Definicje komputer M .

Co znaczy Millennium Bug:
Definicja Z angielskiego: milenijna pluskwa. Zobacz problem roku 2000. Por. bug macierz dyskowa.
Co znaczy Modem:
Definicja przetwarza cyfrowe dane na postać analogową po to, by można je było przesłać do innego modemu z użyciem standardowej linii telefonicznej. Modem może również zmieniać fale analogowe z powrotem na macierz dyskowa.
Co znaczy Matrox:
Definicja Założona w 1976 r. przedsiębiorstwo znana raczej z produkcji kart graficznych takich jak Mistique, Millennium, Parhelia macierz dyskowa.
Co znaczy Mesendżer:
Definicja wykorzystywany do komunikacji w internecie, nazywany czasem sieciowym pagerem. Umożliwia przesyłanie krótkich informacje, plików, pogawędki na żywo (chat). Sprawdza, czy użytkownik otrzymał macierz dyskowa.
Co znaczy Magiczna Różdżka:
Definicja W programach graficznych narzędzie, które umożliwia selekcję fragmentów obrazu o tej samej barwie (albo barwach zbliżonych, definiowanych na podstawie wskaźnika tolerancja). Z angielskiego: magic wand macierz dyskowa.
  • Dodano:
  • Autor: