nagrywarka co to jest
Nagrywarka Dvd definicja. Jak działa zbliżonej do nagrywarki CD-RW, które może również zapisywać.
Znaczenie nagrywarka definicja.

Czy przydatne?

Definicja Nagrywarka Dvd

Co to znaczy NAGRYWARKA DVD: Urządzenie o funkcjonalności zbliżonej do nagrywarki CD-RW, które może również zapisywać dane w przynajmniej jednym z trzech niekompatybilnych ze sobą standardów nagrywania płyt DVD - DVD-RAM, DVD-R (DVD-RW) i DVD+R (DVD+RW). Większość nagrywarek zapisuje tylko jeden z wymienionych standardów, nieliczne dwa, a wybrane najnowsze modele mogą zapisywać dane we wszystkich trzech standardach. Pierwsze wytwarzane nagrywarki DVD nie mogły zapisywać płyt CD-R i CD-RW, aktualnie nie ma tej niedogodności.

Czym jest nagrywarka DVD znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy NetDDE:
Definicja standardu DDE na komputery pracujące w sieci. By można było z niego używać, oba komputery muszą mieć uaktywnione oprogramowanie sterujące NetDDE (na przykład w Windows 95 nie ono jest standardowo nagrywarka dvd.
Co znaczy Normalizacja:
Definicja zgrywania ścieżek audio normalizacja pozwala ujednolicić żądane parametry, na przykład głośność we wszystkich utworach. Funkcja ta jest bardzo przydatna w czasie przygotowywania składanek z różnych nagrywarka dvd.
Co znaczy NICAM:
Definicja Cyfrowy standard kodowania stereofonicznej fonii w analogowym sygnale telewizyjnym. W Polsce NICAM jest obowiązującym standardem do przesyłania stereofonicznych audycji telewizyjnych nagrywarka dvd.
Co znaczy Ns:
Definicja Zobacz nanosekunda nagrywarka dvd.
Co znaczy Nieaktywne Okno:
Definicja Okno, którego zawartości w danej chwili nie można modyfikować. W Windows nieaktywne okno ma standardowo szary albo jasnoniebieski pasek, który odróżnia je od aktywnego okna nagrywarka dvd.
  • Dodano:
  • Autor: