napęd co to jest
Napęd Cd-Rom definicja. Jak działa komputerowi odczytywanie płyt CD-ROM, CD, CD-R i CD-RW. W czasie.
Znaczenie napęd definicja.

Czy przydatne?

Definicja Napęd Cd-Rom

Co to znaczy NAPĘD CD-ROM: Napęd CD-ROM umożliwia komputerowi odczytywanie płyt CD-ROM, CD, CD-R i CD-RW. W czasie odczytu na dysk znajdujący się w napędzie CD-ROM pada światło lasera (jeśli promień lasera padnie na pit, światło nie zostanie odbite). Wiadomości o odbiciu albo nieodbiciu światła lasera przekazywane są do komputera jako jedynki i zera, tworzące bity danych. Szybkość odczytu danych z CD-ROM-u określa się jako wielokrotność prędkości pierwszego napędu tego typu (oznaczanej jako x1) - 150 kB/s. Tak więc napęd CD-ROM x50 powinien odczytywać dane z max. szybkością transferu 7,3 MB/s. Czas dostępu do informacji w typowych napędach CD-ROM wynosi 90-120 ms, a więc jest około 10 razy dłuższy niż dla dysków twardych.

Czym jest napęd CD-ROM znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Network File System:
Definicja Zobacz NFS napęd cd-rom.
Co znaczy National Television System Committee:
Definicja Zobacz NTSC napęd cd-rom.
Co znaczy Normalizacja:
Definicja zgrywania ścieżek audio normalizacja pozwala ujednolicić żądane parametry, na przykład głośność we wszystkich utworach. Funkcja ta jest bardzo przydatna w czasie przygotowywania składanek z różnych napęd cd-rom.
Co znaczy NMT:
Definicja telefonii komórkowej opracowany w państwach skandynawskich działający w paśmie około 450 MHz. Jakość połączeń NMT jest znacznie niższa niż w systemie GSM. W Polsce używany jest poprzez sieć napęd cd-rom.
Co znaczy News:
Definicja Zobacz grupa dyskusyjna napęd cd-rom.
  • Dodano:
  • Autor: