napęd co to jest
Napęd Cd-Rom definicja. Jak działa komputerowi odczytywanie płyt CD-ROM, CD, CD-R i CD-RW. W czasie.
Znaczenie napęd definicja.

Czy przydatne?

Definicja Napęd Cd-Rom

Co to znaczy NAPĘD CD-ROM: Napęd CD-ROM umożliwia komputerowi odczytywanie płyt CD-ROM, CD, CD-R i CD-RW. W czasie odczytu na dysk znajdujący się w napędzie CD-ROM pada światło lasera (jeśli promień lasera padnie na pit, światło nie zostanie odbite). Wiadomości o odbiciu albo nieodbiciu światła lasera przekazywane są do komputera jako jedynki i zera, tworzące bity danych. Szybkość odczytu danych z CD-ROM-u określa się jako wielokrotność prędkości pierwszego napędu tego typu (oznaczanej jako x1) - 150 kB/s. Tak więc napęd CD-ROM x50 powinien odczytywać dane z max. szybkością transferu 7,3 MB/s. Czas dostępu do informacji w typowych napędach CD-ROM wynosi 90-120 ms, a więc jest około 10 razy dłuższy niż dla dysków twardych.

Czym jest napęd CD-ROM znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Netykieta:
Definicja obowiązujących w kontaktach w internecie - dotyczy to zarówno poczty elektronicznej, grup dyskusyjnych, jak i innych aspektów cyberprzestrzeni (na przykład zasad publikacji stron WWW napęd cd-rom.
Co znaczy Newton:
Definicja urządzenie PDA opracowane i sprzedawane poprzez firmę Apple od 1993 r. Tekst do Newtona wprowadzało się dzięki elektronicznego pióra - Newton zamieniał wpisywane słowa i zdania na tekst komputerowy napęd cd-rom.
Co znaczy Network Computer:
Definicja Zobacz komputer sieciowy napęd cd-rom.
Co znaczy NLX:
Definicja konstrukcji obudów i płyt głównych komputerów wprowadzony na rynek poprzez firmę Intel w 1998 r. Specyfikacja ta powstała po to, by ułatwić montaż i demontaż urządzeń w pecetach (na przykład dyski napęd cd-rom.
Co znaczy Neostrada Plus:
Definicja sieci internet oferowana poprzez Telekomunikację Polską dla swoich abonentów, gdzie dane z internetu mogą być pobierane z szybkością 512 kilobitów na sekundę, a wysyłane z szybkością 128 kilobitów na napęd cd-rom.
  • Dodano:
  • Autor: