napęd co to jest
Napęd Dvd-Rom definicja. Jak działa odczytywanie płyt DVD i DVD-ROM, a również zwykłych płyt CD, CD.
Znaczenie napęd definicja.

Czy przydatne?

Definicja Napęd Dvd-Rom

Co to znaczy NAPĘD DVD-ROM: Urządzenie umożliwiające odczytywanie płyt DVD i DVD-ROM, a również zwykłych płyt CD, CD-ROM, CD-R, CD-RW. Zasada działania napędu jest taka sama jak napędu CD-ROM, różnica polega na użyciu innego typu lasera. Napędy DVD-ROM działają aktualnie z szybkością transferu od 1,3 MB/s (x1) do 20,8 MB/s (x16). Dla napędu DVD-ROM przyjęto podstawową szybkość odczytu (x1) na poziomie 1,3 MB/s. Nowoczesny napęd DVD-ROM x16 ma więc prędkość transferu znacznie większą od najszybszych napędów CD-ROM. Por. odtwarzacz DVD.

Czym jest napęd DVD-ROM znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy NVIDIA:
Definicja chipsetów do kart graficznych. Przedsiębiorstwo założona w 1993 r. Twórca takich układów, jak Riva 128 (1997), TNT (1998), GeForce256 (1999). Układ GeForce był pierwszym układem przeznaczonym do kart napęd dvd-rom.
Co znaczy Napęd Dyskietek:
Definicja urządzenie elektromechaniczne, które może odczytywać i zapisywać dane na dyskietkach magnetycznych i dyskietkach magnetooptycznych. Poprzez napęd dyskietek rozumiemy zazwyczaj napęd dyskietek 3,5 napęd dvd-rom.
Co znaczy National Television System Committee:
Definicja Zobacz NTSC napęd dvd-rom.
Co znaczy NetMeeting:
Definicja pozwalająca na prowadzenie rozmowy między dwiema osobami (również telekonferencji) z wykorzystaniem głosu i obrazu z kamery internetowej. NetMeeting umożliwia także wysyłanie informacje tekstowych napęd dvd-rom.
Co znaczy Nagrywarka Płyt:
Definicja Zobacz nagrywarka CD-R, nagrywarka CD-RW, nagrywarka DVD, nagrywarka hi-fi napęd dvd-rom.
  • Dodano:
  • Autor: