floptical napęd co to jest
Napęd Floptical definicja. Jak działa wykorzystujący dodatkowo prócz magnetycznego, również.
Znaczenie floptical napęd definicja.

Czy przydatne?

Definicja Napęd Floptical

Co to znaczy NAPĘD FLOPTICAL: Napęd dyskietek wykorzystujący dodatkowo prócz magnetycznego, również optyczny system laserowy do pozycjonowania głowicy odczytującej dane. Dlatego ścieżki z danymi mogą być umieszczone znacznie ciaśniej, z powodu czego znacząco wzrasta pojemność dyskietki, na której zapisuje się dane. Najpopularniejszy napęd floptical LS-120 może odczytywać typowe dyskietki o pojemności 1,44 MB, a na szczególnych dyskietkach zapisywać do 120 MB danych. Napędy floptical nie przyjęły się na rynku, w odróżnieniu do napędów ZIP.

Czym jest napęd floptical znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy NetMeeting:
Definicja pozwalająca na prowadzenie rozmowy między dwiema osobami (również telekonferencji) z wykorzystaniem głosu i obrazu z kamery internetowej. NetMeeting umożliwia także wysyłanie informacje tekstowych napęd floptical.
Co znaczy Napęd CD-ROM:
Definicja umożliwia komputerowi odczytywanie płyt CD-ROM, CD, CD-R i CD-RW. W czasie odczytu na dysk znajdujący się w napędzie CD-ROM pada światło lasera (jeśli promień lasera padnie na pit, światło nie napęd floptical.
Co znaczy NetDDE:
Definicja standardu DDE na komputery pracujące w sieci. By można było z niego używać, oba komputery muszą mieć uaktywnione oprogramowanie sterujące NetDDE (na przykład w Windows 95 nie ono jest standardowo napęd floptical.
Co znaczy Napęd DVD-ROM:
Definicja umożliwiające odczytywanie płyt DVD i DVD-ROM, a również zwykłych płyt CD, CD-ROM, CD-R, CD-RW. Zasada działania napędu jest taka sama jak napędu CD-ROM, różnica polega na użyciu innego typu lasera napęd floptical.
Co znaczy Nagrywarka:
Definicja Zobacz nagrywarka płyt napęd floptical.
  • Dodano:
  • Autor: