domenowa nazwa co to jest
Nazwa Domenowa definicja. Jak działa przypisany unikalny adres IP, na przykład 195.205.41.42.
Znaczenie domenowa nazwa definicja.

Czy przydatne?

Definicja Nazwa Domenowa

Co to znaczy NAZWA DOMENOWA: Każdy serwer internetowy ma przypisany unikalny adres IP, na przykład 195.205.41.42, dzięki któremu jest jednoznacznie identyfikowany w sieci. Człowiekowi jednak byłoby bardzo trudno zapamiętać tego typu adresy numeryczne. Wymyślono więc, iż z każdym adresem IP zostanie związana jakaś nazwa domenowa, z której będą mogli używać użytkownicy. I tak podanemu wyżej adresowi IP odpowiada nazwa domenowa www.komputerswiat.pl Za powiązania adresów IP z nazwami domenowymi odpowiada DNS. Por. domena.

Czym jest nazwa domenowa znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Napęd CD-ROM:
Definicja umożliwia komputerowi odczytywanie płyt CD-ROM, CD, CD-R i CD-RW. W czasie odczytu na dysk znajdujący się w napędzie CD-ROM pada światło lasera (jeśli promień lasera padnie na pit, światło nie nazwa domenowa.
Co znaczy Nagrywarka DVD:
Definicja funkcjonalności zbliżonej do nagrywarki CD-RW, które może również zapisywać dane w przynajmniej jednym z trzech niekompatybilnych ze sobą standardów nagrywania płyt DVD - DVD-RAM, DVD-R (DVD-RW) i nazwa domenowa.
Co znaczy Nośnik Danych:
Definicja Przedmiot sprzętowy wykorzystywany do przechowywania i/albo przenoszenia danych komputerowych. Nośnikiem danych jest więc na przykład pamięć RAM, dysk twardy, CD-ROM, dyskietka magnetyczna nazwa domenowa.
Co znaczy Napęd:
Definicja Definicja to określa urządzenie elektromechaniczne, gdzie umieszcza się nośniki danych, na przykład dyskietki magnetyczne (napędy dyskietek), płyty CD-ROM (napęd CD-ROM), płyty DVD-ROM (napęd DVD-ROM nazwa domenowa.
Co znaczy NFS:
Definicja opracowany poprzez Sun Microsystems umożliwiający użytkownikom dostęp do plików współdzielonych przez sieć komputerową. Do działania wymaga protokołu TCP/IP. Z angielskiego: Network File Mechanizm nazwa domenowa.
  • Dodano:
  • Autor: