magnetyczny nośnik co to jest
Nośnik Magnetyczny definicja. Jak działa wiadomość jest zapisywana dzięki użyciu zjawiska.
Znaczenie magnetyczny nośnik definicja.

Czy przydatne?

Definicja Nośnik Magnetyczny

Co to znaczy NOŚNIK MAGNETYCZNY: Rodzaj nośnika danych, gdzie wiadomość jest zapisywana dzięki użyciu zjawiska magnetycznego. W sytuacji komputerów czytnik, gdzie umieszcza się jakiś nośnik magnetyczny, potrafi odróżnić obszary namagnesowane i nienamagnesowane, i przyporządkować im wartości 0 albo 1 (zrozumiałe dla komputera). Odpowiednikiem komputerowego nośnika magnetycznego jest dyskietka magnetyczna, dyskietka ZIP czy dysk twardy.

Czym jest nośnik magnetyczny znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Ni-Cd:
Definicja Zobacz akumulator niklowo-kadmowy nośnik magnetyczny.
Co znaczy Novell:
Definicja Amerykańska przedsiębiorstwo produkująca oprogramowanie komputerowe, raczej sieciowy mechanizm operacyjny NetWare i współpracujące z nim aplikacje. Adres WWW: www.novell.com nośnik magnetyczny.
Co znaczy NLX:
Definicja konstrukcji obudów i płyt głównych komputerów wprowadzony na rynek poprzez firmę Intel w 1998 r. Specyfikacja ta powstała po to, by ułatwić montaż i demontaż urządzeń w pecetach (na przykład dyski nośnik magnetyczny.
Co znaczy Nick:
Definicja ciąg znaków wpisany poprzez użytkownika, który widoczny jest dla innych użytkowników programu (na przykład gry sieciowej) albo w internecie. Nick jest konieczny, by móc skorzystać z niektórych usług nośnik magnetyczny.
Co znaczy NetDDE:
Definicja standardu DDE na komputery pracujące w sieci. By można było z niego używać, oba komputery muszą mieć uaktywnione oprogramowanie sterujące NetDDE (na przykład w Windows 95 nie ono jest standardowo nośnik magnetyczny.
  • Dodano:
  • Autor: