zapu prędkość co to jest
ZAPISU PRĘDKOŚĆ definicja. Jak działa są dane w nagrywarce płyt. W sytuacji nagrywarek CD-RW.
Znaczenie zapu prędkość definicja.

Czy przydatne?

Definicja PRĘDKOŚĆ ZAPISU

Co to znaczy PRĘDKOŚĆ ZAPISU: Prędkość, z jaką zapisywane są dane w nagrywarce płyt. W sytuacji nagrywarek CD-RW pojedyncza (x1) szybkość zapisu znaczy, iż zapełnienie krążka będzie trwało tyle, ile trwa odtworzenie całego muzycznego kompaktu (około 74 min.). Z kolei w razie nagrywarek DVD przy prędkości x1 płyta nagra się w mało ponad 60 min.. Podwójna (x2) szybkość zapełnia krążek w podwójnie szybszym czasie i tak dalej Por. szybkość odczytu.

Czym jest prędkość zapisu znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Połączenie Międzystrefowe:
Definicja telefoniczne między abonentami znajdującymi się w różnych strefach numeracyjnych. W Polsce zasięg 49 stref numeracyjnych jest prawie kompletnie zgodny ze starym podziałem administracyjnym (do końca prędkość zapisu co to jest.
Co znaczy Polifonia:
Definicja jednoczesnego prowadzenia kilku linii melodycznych. Telefony komórkowe dysponujące polifonicznymi dzwonkami mogą naśladować brzmienie prawdziwych instrumentów, a nawet dużych zespołów muzycznych prędkość zapisu definicja.
Co znaczy Program Do Nagrywania Płyt:
Definicja Program komputerowy, który umożliwia zapisanie danych albo muzyki na płycie nagrywalnej. Programy te w wersji OEM są zazwyczaj dostarczane razem z nagrywarkami płyt - na przykład Nero Burning ROM prędkość zapisu co znaczy.
Co znaczy Przejście Tonalne:
Definicja Zobacz gradient prędkość zapisu słownik.
  • Dodano:
  • Autor: