dźwięku procesor co to jest
Procesor Dźwięku definicja. Jak działa obrabiające dźwięk. Do typowych zadań realizowanych poprzez.
Znaczenie dźwięku procesor definicja.

Czy przydatne?

Definicja Procesor Dźwięku

Co to znaczy PROCESOR DŹWIĘKU: Cyfrowe urządzenie obrabiające dźwięk. Do typowych zadań realizowanych poprzez procesor dźwięku należy kierowanie przestrzenią dźwięku (na przykład w systemie Dolby Pro Logic), a więc tłumaczenie danych dźwiękowych ze źródła na sygnały elektryczne przesyłane do wszystkich głośników, i korekcja dźwięku (korekcja niskich i wysokich tonów, echo, pogłos i tym podobne). Por. DSP.

Czym jest procesor dźwięku znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Palmtop:
Definicja notatnik elektroniczny mieszczący się w dłoni człowieka. Palmtopy nie mają napędu dyskietek, napędu CD-ROM i dysku twardego (dane przechowują na karcie pamięci), są za to lekkie i bez problemu procesor dźwięku.
Co znaczy PIII:
Definicja Zobacz Pentium III procesor dźwięku.
Co znaczy Połączenie Międzystrefowe:
Definicja telefoniczne między abonentami znajdującymi się w różnych strefach numeracyjnych. W Polsce zasięg 49 stref numeracyjnych jest prawie kompletnie zgodny ze starym podziałem administracyjnym (do końca procesor dźwięku.
Co znaczy Program Rezydentny:
Definicja Niewielki program, który cały czas znajduje się w pamięci komputera i jest aktywny - wykonuje jakieś zadania. Typowym programem rezydentnym jest monitor w programach antywirusowych procesor dźwięku.
Co znaczy PAL:
Definicja Zobacz mechanizm PAL procesor dźwięku.
  • Dodano:
  • Autor: