sesja co to jest
SESJA definicja. Jak działa kompaktowej, który może zawierać jedną albo więcej ścieżek. W czasie.
Znaczenie sesja definicja.

Czy przydatne?

Definicja SESJA

Co to znaczy SESJA: 1. Nagrany segment płyty kompaktowej, który może zawierać jedną albo więcej ścieżek. W czasie nagrywania danych zwykle każda sesja zawiera tylko jedną ścieżkę, lecz na płycie może być sporo sesji. W czasie nagrywania muzyki wszystkie ścieżki audio nagrane powinny być w momencie jednej sesji. 2. Połączenie klienta z serwerem (na przykład sesja FTP trwa, gdy użytkownik ściąga pliki z serwera FTP).

Czym jest sesja znaczenie w Definicje komputer S .

Co znaczy Skoroszyt:
Porównanie Dokument tworzony w arkuszu kalkulacyjnym Excel sesja co znaczy.
Krzyżówka SACD:
Dlaczego muzyki na płytach kompaktowych opracowany poprzez przedsiębiorstwa Sony i Philips w 1999 r. Pozwala na uzyskanie lepszej jakości dźwięku niż na zwykłych płytach CD. Płyty SACD mogą zawierać do sesja krzyżówka.
Co to jest SSL:
Jak lepiej protokołu HTTP, dzięki któremu możliwa jest bezpieczna (szyfrowana) transmisja danych z komputera klienta do serwera WWW i na odwrót. Protokół SSL jest powszechnie stosowany w bankach internetowych sesja co to jest.
Słownik SPDIF:
Kiedy cyfrowego opracowany poprzez przedsiębiorstwa Sony i Philips, dostępny w sprzęcie audio. Dzięki niemu dane między urządzeniami zapisującymi dźwięk cyfrowo mogą być przesyłane bez konieczności sesja słownik.
  • Dodano:
  • Autor: